هشت مرد ورزشکارمازنی سهیمه المیپک ۲۰۱۶ کسب کردند

نسیم ورزش:  مدیرکل ورزش وجوانان مازندران گفت که تاکنون هشت ورزشکار این استان موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل شدند.

 حبیب حسین زادگان  افزود : حضور پنج ورزشکار مازنی در رقابت های المپیک ۲۰۱۶ قطعی شد.
وی نوشاد و نیما عالمیان در رشته تنیس روی میز، فرزان عاشورزاده در رشته تکواندو، حسن یزدانی در کشتی آزاد و مجتبی عابدینی درشمشیربازی پنج مرد مازنی نام برد که حضورشان در المیپک ریو ۲۰۱۶ قطعی شد.
وی اضافه کرد : همچنین حسن طحان، قاسم رضایی و کمیل قاسمی سه ورزشکارمازنی موفق به دریافت سهیمه المیپک در رشته کشتی شدند که حضورشان در این رقابت ها منوط به نظر کادرفنی است.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ابراز امیدواری کرد تا با راهیابی بهداد سلیمی، بهادرمولایی و محمدرضا براری در وزنه برداری، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپوردروالیبال تعداد ورزشکاران مازنی حاضر در این رقابت ها به ۱۳ نفر برسد.
همچنین پیش بینی می شود با دعوت از رضا یزدانی ، سید احمد محمدی در کشتی آزاد و کیوان قنبرزاده در دو میدانی ورزشکاران مازنی در کاروان المپیک ۲۰۱۶ ایران به ۱۶ نفر برسد.
دررقابت های المپیک ۲۰۱۲ لندن ۱۱ ورزشکار مازندرانی دربین ۵۳ ورزشکار کاروان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران حضورداشند، که بهداد سلیمی با دو مدال طلا و قاسم رضایی با دریافت برنز سه مدال را به کاروان ایران هدیه کردند.
رقابت های المپیک ۲۰۱۶، ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ شروع و تا ۳۱ مردادماه ادامه خواهد داشت و در پایان ۳۰۱ مدال طلا بین ورزشکاران توزیع می شود که بیشترین سهم را دو میدانی و شنا دارند.
کاروان ۵۲ نفره ایران در رقابت های المپیک ۲۰۱۳ لندن با کسب چهار مدال طلا، پنج نقره و سه برنز توانست در رده ۵۱ جهان قرار گیرد که دو مدال طلا ویک برنز این رقابت ها حاصل زحمات ورزشکاران مازنی حاضر در کاروان جمهوری اسلامی بود.

  1. محمد

    پس با این حساب با مدیریت حسین زادگان ۳ ورزشکار نسبت به المپیک قبل کمتر ورزشکار مازندرانی در برزیل داریم.
    البته مدیرکل خیلی بلد ورزش مازندران تو برنامه زنده تلوزیون تعداد ورزشکار المپیکی قبل رو حدود ۲۰ اعلام کرد که با عث تعجب و تمسخر مجری برنامه شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو