هشت فرنگی کار ایران در رقابت های بین المللی قزاقستان حذف شدند

نسیم ورزش : هشت فرنگی کار تیم منتخب ایران در رقابت های بین المللی تورلیخانوف قزاقستان از دور رقابت ها حذف شدند.

 

هشت فرنگی کار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف روزهای ۸ و ۹ مهرماه در شهر آلماتی قزاقستان برگزار شد.
در روز دوم این رقابت ها «کرامت عبد ولی» در وزن ۶۶ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه یک بر یک مقابل حریف قزاقستانی شکست خورد و در همین وزن نیز «محمدرضا گرایی» در مبارزه نخست با نتیجه ۸ بر ۵ مغلوب حریفی از کشور میزبان شد و از دور رقابت ها کنار رفتند.
«امین کاویانی نژاد» دیگر نماینده کشورمان در وزن ۶۶ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد کشتی گیر قزاقستانی گذشت اما در دور سوم با نتیجه یک بر یک مغلوب حریف روس شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم «امین میرزازاده» در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل کشتی گیری از کشور اوکراین شکست خورد و «شهاب قوره جیلی» نیز در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک مغلوب حریف روس خود شد و از دور رقابت ها کنار رفتند.
در روز نخست این رقابت ها، در وزن ۵۹ کیلوگرم «میثم دلخانی» در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل حریف قزاق شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. در وزن ۷۵ کیلوگرم «شایان عفیفی» با نتیجه ۴ بر یک مقابل حریف اوکراینی شکست خورد و حذف شد.
«پیام بویری» در وزن ۷۵ کیلوگرم نیز در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد حریف خود گذشت اما در دور بعد مقابل «کیم هیونگ وو» قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر، از دور رقابت ها کنار رفت.
اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
۵۹ کیلوگرم: ۱- کیم سئوگ هاک (کره جنوبی) ۲- روسلان ایتمگنوف (قزاقستان) ۳- نورسلطان کالمیرزایف (قزاقستان) و فیروز توختایف (ازبکستان)
۶۶ کیلوگرم: ۱- دانیار کالینوف (قزاقستان) ۲- آلمات کبیسبایف (قزاقستان) ۳- آلان میرزویان (روسیه) و پاول سالیف (روسیه)
۷۵ کیلوگرم: ۱- فاتح چنگیز (ترکیه) ۲- میندیا تسولوکیدزه (گرجستان) ۳- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) و شماگی بولکوادزه (گرجستان)
۸۵ کیلوگرم: ۱- ژان بلنیوک (اوکراین) ۲- روبرت کوبلیاشویلی (گرجستان) ۳- نیکولای استادوب (بلاروس) و لاشا گوبادزه (گرجستان)
۹۸ کیلوگرم: ۱- نیکیتا ملنیکوف (روسیه) ۲- دمیتری تیمچنکو (اوکراین) ۳- ارکین شایکنوف (قزاقستان) و دانیل سوتنیکوف (روسیه)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- لوان آرابولی (گرجستان) ۲- زویادی پاتاریدزه (گرجستان) ۳- ویتالی اسچور (روسیه) و نورماخان تینالیف (قزاقستان)
این مسابقات در شش وزن و در رده ی سنی بزرگسالان برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو