هدف ما برطرف کردن ریشه ای مشکلات تیم فوتبال داماش گیلان است

نسیم ورزش: مسعود رهنما در مورد مشکلات تیم فوتبال داماش گیلان افزود : در جلسه ای که با حضور استاندار گیلان برگزار کردیم دو خواسته داشتیم که یکی از آنان در مورد وضعیت تیم فوتبال داماش گیلان بود و استاندار نیز دستور ویژه دادند و قرار است بزودی مدیران استانی در این زمینه کمک کنند .


وی اظهار کرد : البته باید ساختار مجموعه درست شود چون مشکل داماش جدا از مشکل فوتبال در سطح کشور نیست و اکثر تیم ها دچار چالش هستند و باید نحوه ورود تیم ها و باشگاه ها تغییر یابد چون شرایط کنونی متفاوت با دهه های گذشته است و یک فرد نمی تواند امتیاز یک باشگاه را خریداری و در رشته های مختلف شرکت کند .

وی بیان کرد : در مورد تیم های گیلانی نیز باید ابتدا ساختار تیمداری مشخص و تغییر یابد البته داماش گیلان به عنوان یک برند خوب در سطح استان گیلان مطرح است و علاقمندی خاصی نیز به خصوص در بین جوانان ایجاد کرده و در دو سال گذشته نیز مسوولان ورزش و سایر مسوولان ارشد استان گیلان فراتر از شرح وظایف قانونی پیگیر کارهای داماش گیلان بوده اند .

وی ادامه داد : هم اینک نیز داماش مشکلات زیادی دارد اما خوشبختانه اعضای شورای شهر و شهردار رشت در صدد هستند تا این باشگاه را در اختیار بگیرند که امیدواریم این مهم اتفاق بیافتد چون اگر مدیریت بومی باشد به طور حتم مسوولان استان گیلان برای کمک تمایل بیشتری را نشان خواهند داد .

مسعود رهنما خاطرنشان کرد : هم اکنون نیز امیر عابدینی مدیرعامل اسبق باشگاه داماش گیلان نیز کمک هایی به این تیم انجام می دهد که از این بابت از وی تشکر کمی کنم و همچنین در این مدت استاند ار گیلان ، نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ، شهردار و اعضای شورای شهر رشت نیز برای کمک به این تیم زحمات زیادی کشیده اند .

وی اضافه کرد : همچنین قرار شده که به وسیله یک کمیته و با حضور افراد معتمد ، کمک های مردمی نیز جمع آوری شود تا تیم فوتبال داماش گیلان را سرپا نگهداریم .

وی در ادامه افزود : امیدواریم که هر چه زودتر تکلیف این تیم مشخص شود و علاوه بر اینکه تیم فوتبال داماش گیلان بتواند با قدرت رقابت های لیگ دسته اول را ادامه دهد تا خیال طرفداران این تیم نیز راحت شود .

تیم فوتبال داماش گیلان که در رقابت های لیگ دسته اول کشور حضور دارد ، در هفته هشتم این رقابت ها باید به مصاف تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر می رفت که به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت وجه به بازیکنان و کادر فنی ، این تیم برابر ایرانجوان بوشهر حاضر نشد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *