هجوم هواداران گیتی پسند به بازیکنان شهروند بازی را نیمه تمام گذاشت

 نسیم ورزش : هجوم هواداران گیتی پسند به بازیکنان شهروند بازی را نیمه تمام گذاشت / ۲ بازیکن شهروند ساری به دلیل مجروحیت در درگیری های سالن پیروزی اصفهان به بیمارستان منتقل شدند.
هجوم هواداران گیتی پسند

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، ساعاتی قبل در سالن پیروزی اصفهان حواشی ای به وجود آمد که جامعه فوتسال را شرمسار کرد.

در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال در حالی که دیدار تیم های گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری در پایان نیمه اول با نتیجه ۲ – ۰ به سود نماینده مازندران دنبال می شد هواداران تیم میزبان به بازیکنان و عوامل تیم شهروند ساری حمله ور شده و ۲ بازیکن این تیم را راهی بیمارستان کردند.

این درحالی بود که تعداد نیرو های امنیتی حاضر در سالن، کمتر از انگشتان ۲ دست بود که نتوانستند مانع حضور تماشاگران در متن درگیری ها شوند.

درگیری‌ ها تا ۱۵ دقیقه پس از پایان نیمه اول نیز ادامه داشت تا در ادامه به دلیل حواشی به وجود آمده این دیدار نیمه تمام باقی بماند اما به نظر می آید تصمیم کمیته انضباطی برای نتیجه نهایی قابل پیش بینی باشد.

اگرچه شهروند برای صعود به مرحله پلی آف به ۳ امتیاز این دیدار نیاز داشت اما مطمئناً جبران جای خالی ۲ بازیکن مصدوم این تیم در دیدار های پیش رو به مراتب سخت تر از چالش صعود باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو