هافبک ساروی پرسپولیس از پروژه نیمه تمام‌شان می‌گوید

امید عالیشاه هافبک ریزنقش پرسپولیس گفته که آنها این فصل کار نیمه‌تمام خود را تمام می‌کنند.

هافبک ساروی پرسپولیس

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  امید عالیشاه هافبک چپ تکنیکی تیم پرسپولیس در مصاحبه خود با روزنامه پیروزی درباره عملکرد خود و تیمش به گفت‌وگو پرداخته است. او در این مصاحبه خود را مدیون هواداران پرسپولیس دانسته و در ادامه مصاحبه اش قول اتمام یک کار نیمه تمام را داده است. بدون شک منظور امید پرسپولیسی ها از این سخن، قهرمانی در لیگ برتر است.

فصل گذشته پرسپولیس علی رغم ارائه یک فوتبال زیبا و تماشاگر پسند نتوانست در پایان فصل به جام قهرمانی برسد ولی ظاهرا آن ها عزم خود را جزم کرده اند که در این فصل جبران مافات کنند. امید عالیشاه که در بازی مقابل سپاهان نشان از همان بازیکن آماده فصل پیش داشت، قطعا می تواند یکی از ارکان موفقیت تیم برانکو در فصل پیش رو باشد.

فصل گذشته پرسپولیس علی رغم ارائه یک فوتبال زیبا و تماشاگر پسند نتوانست در پایان فصل به جام قهرمانی برسد ولی ظاهرا آن ها عزم خود را جزم کرده اند که در این فصل جبران مافات کنند. امید عالیشاه که در بازی مقابل سپاهان نشان از همان بازیکن آماده فصل پیش داشت، قطعا می تواند یکی از ارکان موفقیت تیم برانکو در فصل پیش رو باشد.هافبک ساروی پرسپولیس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو