هاشمی و شهنازی پیگیر مراحل درمانی سلیمی و مردانی شدند

 

نسیم ورزش: رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک با حضور در کلینیک فیزیوتراپی استقلال پیگیر مراحل درمانی بهداد سلیمی و سجاد مردانی شدند.

خبرگزاری فارس: هاشمی و شهنازی پیگیر مراحل درمانی سلیمی و مردانی شدند

بهداد سلیمی وزنه بردار المپیکی کشورمان که در جریان برگزاری اردو از ناحیه پا بشدت آسیب دیده بود بعد از عمل جراحی مراحل درمانی و فیزیوتراپی خود را پیگیری می کند و صبح امروز کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی با حضور در کلینیک استقلال پیگر وضعیت درمانی وی شدند.

در این بازدید دکتر نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن ارائه گزارشی کوتاه در خصوص وضعیت فعلی بهداد سلیمی اظهار داشت: از همان زمان آسیب دیدگی بهداد سلیمی به شدت پیگیر مراحل درمانی وی بودیم و همان زمان هم اشاره کردم که بعد از سه ماه وضعیت بهداد را به طور کامل اعلام خواهم کرد و حال که دو ماه از این آسیب دیدگی و مراحل درمانی وی گذشته است. باید بگویم سلیمی در تمامی مراحل درمانی و فیزیوتراپی پای خود حضور داشته و همکاری بسیار خوبی با مجموعه کادر پزشکی برای بهبودی کامل خود داشته است و به امید خدا در سلامت کامل به تمرینات باز خواهد گشت.

همچنین سجاد مردانی تکواندو کار سنگین وزن المپیکی کشورمان که در حاشیه رقابت های کسب سهمیه المپیک در مکزیک دچار آسیب دیدگی  شده بود و در این کلینیک مراحل درمانی فیزیوتراپی خود را سپری می کند ضمن ارائه توضیحاتی از وضعیت فعلی خود از حضور مسئولان کمیته ملی المپیک در این کلینیک مبنی بر پیگری مراحل درمانی ورزشکاران کشورمان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه بهداد سلیمی ضمن ابراز رضایت مندی از مراحل درمانی خود گفت: برای یک ورزشکار فقط مسائل مالی مهم نیست بلکه همین حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و پیگیری مراحل درمانی آنها شدند خود مایه دلگرمی و خوشحالی ملی پوشان می شود. اینکه مسئولان المپیک آنها را به حال خود رها نکرده و با حضور در کلینیک فیزیوتراپی مراحل درمانی آنها را زیر نظر دارند خود باعث ایجاد امنیت خاطر می شود که جای تقدیر و تشکر دارد.

در خاتمه رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن گفتگو با دکتر نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و خسته نباشید به آنها، برای دو ملی پوش کشورمان آرزوی سلامتی و بهبودی کامل کرده و به این موضوع اشاره داشتند که برای کمیته ملی المپیک قبل از هر چیزی سلامتی ورزشکاران در الویت است و به همین دلیل وضعیت درمانی و بهبودی ملی پوشان المپیکی کشورمان را رصد می کنند تا این عزیزان با طیب خاطر و زیر نظر مجموعه مجرب و زحمتکش پزشکی ورزشی در سلامت کامل به آغوش خانواده و جامعه ورزش کشور باز گردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *