نیم فصل لیگ دسته یک فوتسال کشور به کام نماینده مازندران تلخ شد

 

نسیم ورزش: تیم شهروند نکا تنها نماینده مازندران در آخرین دیدارازنیم فصل نخست رقابتهای لیگ دسته یک فوتسال باشگاه های کشور، با شکست خانگی برابر میهمان خود آتلیه طهران قم به تعطیلات زمستانه رفت.

تیم فوتسال شهروند ساری میزبان ماهان تندیس قم است

دیدار این دو تیم  در سالن ورزشی سردار شهید محمدحسن قاسمی طوسی برگزار شد که طی آن تیم آتیله طهران قم با نتیجه ۴بر یک برابر میزبان خود تیم شهروند نکا صاحب برتری شد و با کسب ۳ امتیاز شیرین این شهر را ترک کرد.
دیدار دو تیم که از گروه یک مسابقات فوتسال لیگ دسته یک برگزار شد، را ‘ محمدرضا ذاکری’ و’ میلاد حمزه’ به همراه ‘ مهدی عظیم’ و ‘ علی حجی زاده’ قضاوت کردند و ‘بهمن پورخسروانی’ به عنوان ناظر بازی دراین مسابقه حضور داشت.
تیم شهروند نکا با این شکست با ۶ امتیاز اندوخته گذشته خود به رده هفتم جدول هشت تیمی گروه یک این رقابتها سقوط، اما حریف او تیم آتلیه طهران قم با کسب ۳ امتیاز ارزشمند از نکا با ۱۱ امتیاز به رده سوم جدول رده بندی این رقابتها صعود کرد. نیم فصل دوم این رقابتها از نیمه دوم بهمن ماه برگزار می شود.
مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال مردان باشگاه های کشور با حضور ۱۶ تیم در دو گروه هشت تیمی برگزار می شود که درنهایت دو تیم برتر درمجموع مسابقات، جواز حضور در رقابتهای فصل آینده لیگ برتر را کسب خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *