تا نیم ساعت قبل از بازی در فرمانداری به دنبال پول برای تیم بودم

نسیم ورزش : سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: به جای اینکه دنبال مسائل فنی تیم باشم تا نیم ساعت قبل از بازی در فرمانداری و جاهای دیگر به دنبال پول برای تیم بودم.

 

نیم ساعت قبل از بازی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمود فکری در کنفرانس خبری بعد از بازی دو تیم نساجی و پارس جنوبی با بیان اینکه امروز بازی خوبی از هر دو تیم شاهد بوده‌ایم، اظهار داشت: اتفاقاتی در فوتبال رخ می‌دهد که این اتفاقات فقط برای ما قانون است و برای حریفان جنبه قانونی ندارد.

وی افزود: گاهی داورها سوت‌هایی می‌زنند که شیرازه تیم از هم می‌پاشد و خیلی راحت سه امتیاز بازی را از دست می‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: امیدوارم این ناحقی‌ها روزی تمام شود و بچه‌ها به حق خودشان برسند چرا که امروز بازی خوبی ارائه دادند.

فکری با بیان اینکه رسانه‌ها با ما نیستند و به‌جای اینکه مشکلات ما را ببینند از کیفیت بازی می‌پرسند، اظهار کرد: تمام مواردی که باید برای پشتیبانی ما ایجاد شود را ندیده و از آن حمایت نمی‌کنند.

وی ادامه داد: من به جای اینکه دنبال مسائل فنی تیم باشم تا نیم ساعت قبل از بازی در فرمانداری و جاهای دیگر به دنبال پول بودم و این مسائل را دوستان نمی‌بینند و سؤال نمی‌کنند که مشکل از کجاست و درد شما چیست.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال با اشاره به اینکه مالک تیم نساجی تکلیف را مشخص کرده و گفت من دیگر نمی‌آیم، افزود: مدیرعامل باشگاه هم که نیست و به مسافرت رفته است.

 

 

وی اظهار کرد: در اولین مصاحبه‌ام قبل از آمدن به نساجی اعلام کردم که جمع کردن این تیم کار محمود فکری به تنهایی نیست و همه باید کمک کنند و هر فردی یک گوشه از کار را بگیرد چرا که اگر قرار بود با تکیه بر مربی و بازیکن این تیم صعود کند در طول این ۲۴ سال صعود می‌کردند.

فکری با بیان اینکه باید کمک شود تیمی که کمترین امکانات و پشتیبانی را دارد به جایگاه واقعی خود برسد، تصریح کرد: نساجی توانسته با وجود مشکلات مالی عدیده، با چنگ و دندان این امتیازات را بگیرد که ارزشش از تیم صدر جدولی هم بیشتر است.

 

 

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از تماشاگران گله کرد و افزود: تماشاگران از نیمه اول تمرکز من و بازیکنان را بر‌هم زدند و با شعارهای‌شان خواستار ورود عباس‌زاده به زمین شدند که تمرکز او هم برهم ریخت و بعد از مصدوم شدن از زمین خارج شد.

وی تصریح کرد: یک بازیکن اشتباه کرده است و تاوان اشتباهش را می‌دهد و اگر من بازیکنی را بیرون گذاشتم به این دلیل است که خود مردم خواهان این بودند که بازیکن سالاری در تیم نباشد.

فکری در پایان از استاندار مازندران تشکر کرد و گفت: درست زمانی که بچه‌ها به ته خط رسیدند و صبر و حوصله نداشتند به دیدار با استاندار رفتند تا از نزدیک با وی درد و دل کنند و استاندار هم به گرمی پذیرای بچه‌ها شد و قول برگزاری جلسات متعدد به‌منظور بررسی مشکلات نساجی در این‌هفته را داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو