من نتوانستم بازی خوبی در مقابل حریف رومانیایی خود انجام دهم

ملی پوش شایسته تنیس روی میز کشورمان پس از باخت درمقابل حریف رومانیایی خود گفت: بازی خوبی در این مسابقه نتوانستم ارائه دهم ضمن اینکه رنکینگ حریف از من بیشتر بود.

نیما عالمیان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، نیما عالمیان بابت باخت در این مسابقه و حذف از دور رقابت ها از مردم عذرخواهی کرد و افزود: حریفم رو می شناختم و باید اعتراف کنم از من خیلی بهتر بود.
وی اضافه کرد: فضای سالن خیلی اذیتم کرد. قبلا تو چنین فضایی نبودم و سر و صدا خیلی زیاد بود ضمن اینکه داور نیز بد قضاوت کرد به گونه ای که روی اعصاب من بود.
نیما عالمیان با بیان اینکه عملکردش نه خوب و نه بد بوده و یک بازی معمولی ارایه کرده است، گفت: انشاالله بتوانم تو بازی های آسیایی و جهانی و همچنین در المپیک بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.
وی ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهم کرد که سرانجام در بازی های جهانی و المپیک یک مدال برای کشورم به ارمغان بیاورم به همین سبب نخواهم گذاشت تمریناتم متوقف شود.
«نیما عالمیان» ملی پوش شایسته تنیس روی میز کشورمان در مرحله دوم از دور مقدماتی بازی های المپیک تنیس روی میز برابر حریف رومانیایی خود بازی را با نتیجه ۴ بر یک واگذارکرد.
با حذف ندا شهسواری، نوشاد عالمیان و سپس نیما عالمیان؛ پرونده تنیس روی میز ایران در المپیک ٢٠١۶ ریو بسته شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *