نیروهای ویژه ارتش انگلیس از ورزشکاران این کشور در ریو محافظت می کنند

پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش : روزنامه انگلیسی ‘میرور’ گزارش داد: با وجود حضور گسترده نیروهای امنیتی برزیل در المپیک ریو، ورزشکاران انگلیسی تحت مراقبت مخفی نیروهای ویژه ارتش انگلیس قرار دارد

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ،کماندوهای ویژه ارتش انگلیس موسوم به SAS بطور مخفی از ورزشکاران انگلیسی در برابر نگرانی از حملات احتمالی (گروه تکفیری – تروریستی) داعش در برزیل، مراقبت می کنند.
این نشریه انگلیسی نوشت: در حالیکه المپیک ریو در بالاترین سطح هشدار امنیتی به دلیل احتمال وقوع حملات تروریستی داعش قرار دارد… نگرانی هایی در مورد امنیت ورزشکاران انگلیسی وجود دارد.
میرور افزود: یک تیم از نیروهای ویژه SAS برای محافظت نامحسوس و مخفیانه از ورزشکاران انگلیسی به ریو اعزام شده است.
همچنین یک جوخه از نیروهای ویژه انگلیسی نیز در آمریکای مرکزی در حال آماده باش به سر می برند تا در صورت بروز هرگونه حادثه تروریستی، در کوتاهترین زمان به ریو پرواز کنند.
این درحالی است ۸۵ هزار نیروی نظامی، پلیس و محافظان خصوصی برزیل یک دیوار آهنین پیرامون دهکده المپیک در ریو ایجاد کرده اند.
میرور افزود: ‘کریس رایان’ (Chris Ryan) یکی از افراد سابق و زبده SAS دراین باره گفت که حضور برخی از نیروهای ویژه این گروه در ریو، نشانه دهنده این حقیقت است است که احتمال خطر حملات تروریستی بالا است.
رایان افزود: به نظر می رسد نیروهای ویژه SAS با واحدهای برزیلی مقابله با آدم ربایی، تیمی مشترک ایجاد کرده اند.
این عضو سابق نیروهای ویژه SAS در ادامه گفت: این حقیقت که تیمی از نیروهای ویژه در ریو مستقر هستند، بدین معنی است که احتمال وقوع نوعی از حملات وجود دارد.
میرور نوشت: دولت برزیل از حضور نیروهای ویژه انگلیسی در ریو آگاه است، ولی ورزشکاران انگلیسی ماموران مخفی محافظ خود را نمی شناسند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک بامداد امروز (شنبه) به وقت تهران طی مراسم ویژه ای در شهر ریودوژانیروی برزیل آغاز شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو