نیت کرده بودم که مدال طلایم را به خانواده شهید بلباسی تقدیم کنم

نسیم ورزش: جابر صادق‌زاده  در قائم‌شهر، تقدیم مدال طلای خود به خانواده شهید مدافع حرم محمد بلباسی را کمترین کاری عنوان کرد که می‌توان در قبال ازخودگذشتگی و ایثار شهدا انجام داد.

وی افزود: شهید بلباسی و بقیه شهدای مدافع حرم از جان و مال خود گذشتند و فرسنگ‌ها دور از وطن با دشمنان و تکفیری‌ها می‌جنگند تا دشمن به خاک ما نفوذ نکند تا ما با آرامش و امنیت زندگی کنیم.

قهرمان مسابقات جهانی کشتی ساحلی بیان کرد: بعد از اتمام مسابقات جهانی کشتی ساحلی که یک هفته پیش در کشور کرواسی برگزار شد، نیت کردم که مدالم را به نخستین شهید مدافع حرم شهرم تقدیم کنم تا شاید بتوانم قدردان گوشه‌ای از ایثار این شهید بزرگوار باشم و این توفیق در مراسم انس با قرآن در ساری، نصیبم شد.

صادق‌زاده به برنامه‌های آینده خود اشاره کرد و گفت: شهریور ماه سال‌جاری، عازم مسابقات کشتی پهلوانی که در کشور بلاروس برگزار می‌شود، هستم و امیدوارم بتوانم برای کشورم افتخار کسب کنم.

 پهلوان جابر صادق‌زاده عناوینی همچون دریافت چندین‌بار بازوبند پهلوانی کشور و ۸ بار قهرمانی آسیا و جهان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

وی تنها ورزشکاری است که در سه رشته کشتی آزاد، کشتی ساحلی و کشتی پهلوانی قهرمانی جهان را تجربه کرده است.

نوشاد عالمیان که با درخشش فوق العاده خود و پیروزی مقابل رده های ۶۰ و ۴۰ جهان به مرحله یک شانزدهم نهایی تور جهانی ژاپن راه یافته بود، امروز در این مرحله مقابل وانگ چون نفر هشتم دنیا از هنگ کنگ رفت.

نوشاد در این بازی با رنکینگ جهانی ۱۱۸ به مصاف چیون تینگ ونگ با رتبه جهانی ۸ از هنگ کنگ رفت و در نهایت با شکست ۴ بر یک از این بازیکن از دور رقابت‌هاحذف شد. نوشاد در این دیدار موفق شد در گیم سوم با نتیجه ۱۲ – ۱۰ به پیروزی برسد و در گیم چهارم نیز علی رغم اینکه ۷ بر ۳ از حریف قدرتمند خود پیش بود نتیجه را ۱۱ – ۹ واگذار کرد.

ونگ نفر اول هنگ کنگ و هشتم رنکینگ جهان در این مسابقات با امتیازات (۱۱ – ۸ ، ۱۱ – ۶ ، ۱۰ – ۱۲ ، ۱۱ – ۹ ، ۱۱ – ۲) مقابل عالمیان به پیروزی دست یافت و پرونده تنیس روی میز کشورمان بسته شد.

تور جهانی ژاپن ۱۲۰ هزار دلار جایزه نقدی دارد و دارای رنکینگ جهانی است.

ملی پوشان کشورمان ۳۱ خردادماه توکیو را به مقصد سئول ترک می کنند تا در مسابقات تورجهانی کره جنوبی که مسابقاتی به مراتب سخت تر از ژاپن است، شرکت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *