نیاز استان مازندران به ۴۵ پایگاه امداد و نجات هلال احمر

نسیم ورزش : مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران گفت: استان مازندران با وجود پنج راه مواصلاتی نیاز به ۴۵ پایگاه امداد و نجات هلال‌ احمر دارد.

 

۴۵ پایگاه امداد

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مجتبی اکبری در جمع خبرنگاران افزایش پایگاه امدادی را از ۲۹ به تعداد ۳۲ پایگاه اعلام و اظهار داشت: در بسیاری از شهرستان‌های استان پایگاه هلال‌احمر نداریم و شعبات مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.

وی با اعلام اینکه هم‌اکنون مجوز راه‌اندازی پایگاه‌هایی در شهرهای سوادکوه شمالی، میاندرود، محمودآباد و سیمرغ را دستور کار داریم، افزود: این استان با وجود پنج روز راه مواصلاتی هراز، کیاسر، سوادکوه، کندوان و گیلان به خراسان رضوی نیاز به ۴۵ پایگاه امدادی دارد.

اکبری با تاکید براینکه براساس آمایش سرزمین محور راه‌های مواصلاتی این تعداد پایگاه‌ها کافی نیست تصریح کرد: این سازمان به دنبال ایجاد پایگاه‌های با کیفیت است تا به به ارائه خدمات به موقع دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر مازندران با اشاره به راه‌اندازی پایگاه امداد و نجات تخصص کوهستان در شهر رینه آن را یک پایگاه ملی مطرح کرد و گفت: این پایگاه به دلیل مغایرت به قله دماوند و تردد مسافران فراهم شد و برای آموزش نجاتگران ملی و بین‌المللی انتخاب شد.

وی در ادامه درباره تغییرات مدیریتی جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های مازندران بیان کرد: این تغییر باعث انگیزش کارکنان می‌شود و یک امر طبیعی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو