نیاز اساسی تیم لیگ برتری بدمینتون آمل به سالن اختصاصی

نسیم ورزش: رئیس هیئت بدمینتون آمل از نیاز اساسی تیم لیگ برتری بدمینتون این شهرستان که فصل گذشته رده سوم کشور را از آن خود کرد به سالن اختصاصی و مجهز خبر داد.

خبرگزاری فارس: نیاز اساسی تیم لیگ برتری بدمینتون آمل به سالن اختصاصی

 بهزاد زراعتگر در دیدار مهدی امیرفخریان سرپرست هیئت بدمینتون مازندران با محمود نائیج رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان و دیگر اعضای هیئت بدمینتون شهرستان گفت: بدمینتون‌بازان این شهرستان توانستند با توجه به تحمل مشکلات مختلف و مخالفت‌ها در سال‌های گذشته با حضور در لیگ دسته دو به لیگ دسته یک صعود کنند.

وی افزود: با تیمداری در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور و کسب عنوان نائب قهرمانی به لیگ برتر راه یافتیم که در این بین می‌توان از نقش ارزنده و کلیدی مرتضی ولی‌دروی از بزرگان بدمینتون کشورمان که مربی رده‌های مختلف تیم ملی و مدرس بین‌المللی است، یاد کرد.

 رئیس هیئت بدمینتون آمل گفت: در لیگ برتر نیز با تلاش همه عوامل توانستیم به جمع چهار تیم مرحله پایانی راه پیدا کنیم از تیم‌های حاضر در دور نهایی بیستمین دوره لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور به مدت دو روز داشته باشیم.

مربی تیم لیگ برتری هیئت بدمینتون آمل یادآور شد: در نخستین حضور خود در لیگ برتر توانستیم رده سوم لیگ برتر را کسب کنیم.

وی با اشاره به اعلام حمایت هیئت بدمینتون مازندران از بدمینتون‌بازان آملی حاضر در لیگ برتر ابراز کرد: این تیم برای ادامه روند حضور خود در ورزش قهرمانی نیاز به سالن اختصاصی بدمینتون دارد.

زراعتگر، مازندران را استان بزرگی دانست که نیاز به سالن اختصاصی بدمینتون در آن احساس می‌شود، گفت: با احداث سالن اختصاصی بدمینتون مازندران در آمل با توجه به مرکزیت آمل در استان، همه شهرها می‌توانند از امکانات لازم بهره‌مند شوند.

رئیس هیئت بدمینتون آمل با اشاره به اینکه با همکاری رئیس ادره ورزش و جوانان آمل، زمین احداث سالن اختصاصی بدمینتون در این شهرستان مهیا است، گفت: در این بین سه جانمایی وجود دارد.

زراعتگر با اعلام درخواست حمایت از خیران آملی در زمینه توجه به ورزش بدمینتون یادآور شد: در این زمینه هم گام‌های مهمی برداشتیم.

وی با قدردانی از تلاش و همکاری مرتضی ولی‌دروی مربی رده‌های مختلف تیم ملی و مدرس بین‌المللی بدمینتون، گفت: این مربی با توجه به اینکه پیشنهادهایی با مبلغ بالا از بسیاری از تیم‌های لیگ برتری داشتند ولی در آمل یکی از حامیان مالی‌مان بوده و در طول فعالیت در این شهرستان دریافتی خاصی نداشتند.

رئیس هیئت بدمینتون آمل ادامه داد: حتی با رایزنی این مربی صاحب‌نام با ملی‌پوشان بدمینتون کشورمان که دارای رنکینگ هستند، بازیکنان مطرح با رقم قراردادی پایین‌تر از رقم پیشنهادی از بسیاری باشگاه‌ها روانه آمل شدند.

این مسئول با اعلام اینکه می‌خواهیم برای سال آینده تیمی با ۵۰ درصد بازیکن بومی و ۵۰ درصد بدمینتون‌باز غیربومی راهی لیگ برتر شویم، گفت: در این شهرستان استعدادهای مطلوبی برای ورزش بدمینتون مشاهده می‌شود.

زراعتگر گفت: حتی بازیکنانی در این شهرستان مشاهده می‌شوند که با وجود سن کم و تحصیل در مقاطع ابتدایی، هم‌اکنون می‌توانند با ضربات قدرتمند و عملکرد چشمگیرشان در بین ملی‌پوشان رده‌های پایه درخشش داشته باشند.

وی از مسئولان استانی هیئت بدمینتون مازندران خواست تا با برگزاری اردوهای چند روزه فصلی،در کشف استعدادها، پرورش آنها و تشویق برای فراگیری بهتر این رشته ورزشی گام‌های مفید و موثری بردارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *