نگرانی مردم و هواداران نساجی مازندران از روند بازسازی ورزشگاه شهید وطنی

اختصاصی نسیم ورزش: غلام رضا رضوی رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نسیم ورزش  گفت : ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از قبل چندین مشکل را دارا بود و زمانی که تیم نساجی در مسابقات لیگ یک فوتبال کشور بازی میکرد برای بهینه سازی و باز سازی سکوهای فلزی با شخص مدیر کل ورزش و جوانان استان در این خصوص اقداماتی صورت گرفت.

رئیس اداره ورزش قائمشهر
به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، وی افزود: زمانی که نساجی به لیگ برتر صعود کرد مسئولین استانی همگی یه دایره میدانی برای هر چه سریع تر بازسازی ورزشگاه وطنی را صورت دادند و یک تیم قوی از اداره فنی مهندسی اعزام به این مجموعه کردند.
رضوی افزود: برای گنجایش ظرفیت ورزشگاه وطنی و افزودن سکو فلزی ، جلسات مختلفی با نمایندگان مجلس در این خصوص صورت گرفت.

رضوی خاطر نشان کرد: سکوهای ورزشگاه شهید وطنی بهینه سازی و باز سازی شود که با ورود فدراسیون فوتبال آسیا ایرادهایی از قبیل نداشتن اتاق دوپینگ ، رختکن ، نداشتن اتاق پزشک ، جایگاه خبرنگاران و نبود اسکوربرد ورزشگاه از نظر نماینده AFCصورت گرفت.
رضوی نگرانی مردم و هواداران نساجی قائمشهر را به حق دانست و گفت : بنده و تمامی مسئولان شهرستانی و استانی تلاش خودمان را انجام میدهیم تا بتوانیم اولین میزبانی تیم محبوب مازندران را در ورزشگاه وطنی انجام دهیم.
وی در خصوص زیر ساخت های ورزشی این شهر خاطر نشان کرد: اعتبارات ، صرف بازسازی سالن های ورزشی میشود و بیشتر مشکلات سالن ها و مکان های ورزشی مناسب نبودن سرویس بهداشتی میباشد که
در حال برطرف کردن این مشکلات ورزشی هستیم
رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر عنوان داشت : یکی از مهم ترین اقداماتی که از سوی اداره ورزش و جوانان قائمشهر انجام پذیرفت ، سیستم بروز جایگزین سیستم سنتی شد. تهیه و تنظیم: ابراهیم اسماعیلی فرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو