از نکونام تا جایی که نساجی آسیب نبیند حمایت می‌کنیم/از مدیرعامل باشگاه گله‌مندیم

نسیم ورزش : پیشکسوت باشگاه نساجی مازندران گفت: جواد نکونام را تا آنجایی که بتوانیم و تا جایی که به باشگاه نساجی لطمه وارد نشود، حمایت خواهیم کرد.

 

نساجی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬رحیم دست‌نشان رئیس کانون حمایت از پیشکسوتان فوتبال قائمشهر در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم ورزش در خصوص شرایط نساجی مازندران در لیگ برتر گفت: قطعاً جواد نکونام با توجه به دانش و فهمی که دارد بهتر از همه به مشکلات واقف است و با مشورت‌هایی که از دستیارانش می‌گیرد، ان‌شاالله ایرادات مرتفع می‌شود‌.

وی با عنوان اینکه پیشکسوتان نساجی هم می‌توانند در برخی زمینه‌ها به کادر فنی مشاوره دهند،افزود: نساجی متعلق به نکونام و کادر فنی او نیست بلکه همه مردم مازندران در پیشرفت این تیم باید سهیم باشند، بنده هم اگر جواد نکونام مایل باشد می‌توانم تجربیاتم را در اختیارش بگذارم.

پیشکسوت باشگاه نساجی مازندران با اعلام اینکه ما تمام‌قد نکونام را تا آنجایی که امکان داشته باشد و بهح تیم لطمه‌ای وارد نشود، حمایت می‌کنیم، اضافه کرد: هنوز ما برخوردی با نکونام نداشتیم و صحبتی با وی نکرده‌ایم و این موضوع جای گله‌گذاری از باشگاه را دارد.

دست‌نشان با اشاره به اینکه در جشن صعود نساجی به لیگ برتر نیز یادی از پیشکسوتان باشگاه نشد، تصریح کرد: از مدیرعامل باشگاه که واقعاً در حق پیشکسوتان کم‌لطفی می‌کند، گله‌مندیم، وظیفه علی امیری ایجاب می‌کند که نگاهی مضاعف به پیشکسوتان داشته باشد اما تاکنون به این موضوع توجهی نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو