نکونام: کار برانکو در کسب اطلاعات از نساجی حرفه‌ای بود

نسیم ورزش : «جواد نکونام» سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، گفت: اقدام «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی پرسپولیس، برای فرستادن فردی به تمرین ما و کسب اطلاعات از روش بازی نساجی حرفه ای بود و با این مساله مشکلی ندارم.

 کسب اطلاعات

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ انکونام امروز (سه شنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس تهران، اظهار داشت: خوشحالیم که برابر پرسپولیس بازی خواهیم کرد. پس از سال ها دور بودن از سطح اول فوتبال ایران، مردم شهر خوشحال هستند که برابر تیم های برتر ایران به میدان می روند. تلاش می کنیم نمایش خوبی همراه با نتیجه دلخواه داشته باشیم.
وی در مورد انتشار اخباری از سوی باشگاه نساجی مبنی بر حضور جاسوس پرسپولیس در تمرینات این تیم، گفت: در این مورد بحثی ندارم. فردی در تمرین ما حضور یافت که ممانعت کردیم. تیم های حرفه ای این مسائل را انجام می دهند و من اعتراضی ندارم و اگر خودم هم بتوانم از دیگر تیم ها اطلاعات کسب می کنم.
اظهارات نکونام در حالی است که سرمربی پرسپولیس اعزام جاسوس بر سر تمرین نساجی را تکذیب کرده و آن را دروغ خوانده است.
نکونام گفت: تیم ملی انگلیس در جام جهانی کاملا محوطه تمرینات خود را پوشانده بود، چراکه همه مربیان حرفه ای درپی جذب اطلاعات از حریفان هستند.
وی در مورد اینکه پرسپولیسی ها اقدام باشگاه نساجی را تمسخر کرده اند، عنوان کرد: آنها باید تشکر کنند که قبول کردیم زمان بازی تغییر کند، چرا که نمی خواهیم نماینده ایران برابر حریفان آسیایی خود ضربه بخورد.
کاپیتان سابق تیم ملی در مورد آسیب هایی که نساجی مازندران از داوری های فصل جاری لیگ برتر دیده است، گفت: بیشترین آسیب را ما در فصل جاری لیگ برتر از داوری ها دیده ایم. با این حال به سلامت تمام داوران اطمینان داریم و قطعا اشتباهات آنان سهوی است. مشکلی با این ندارم که «رضا کرمانشاهی» قضاوت بازی فردا را برعهده دارد.
وی در مورد افت پرسپولیس در فصل جاری، توضیح داد: پرسپولیس تیم بزرگی است و با دو بازی نمی شود تیمی را قضاوت کرد. نقاط ضعف و قوت حریف را می دانیم و تلاش می کنیم روز خوبی برابر پرسپولیس و هوادارانش داشته باشیم.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، ادامه داد: می خواهیم خودمان را ثابت کنیم و نشان بدهیم لیاقت لیگ برتری شدن را داشته ایم. در این سال ها لیگ ایران یک چیزی که آنهم نساجی و هوادارانش بود را کم داشت.
بازیکن سال های گذشته اوساسونای اسپانیا در مورد جذب بازیکن گرجستانی و حساسیتش در مورد استخدام خارجی ها، گفت: اگر بخواهیم بازیکن خارجی جذب کنیم، باید فیلم کامل بازی نفرات را مشاهده کنم و یا آنان در تست شرکت کنند. آنهایی که مورد تایید قرار نگرفته اند به کار ما نمی آمدند و با این قیمت دلار ترجیح می دهم بازیکن ایرانی داشته باشیم.
وی در مورد دیدار بعدی تیمش برابر استقلال تهران، توضیح داد: در مورد بازی هفته بعد با استقلال در زمان خودش صحبت خواهم کرد. فردا برنامه ای که مقابل پرسپولیس داریم را در زمین خواهیم دید و درست نیست اکنون در مورد روش کارمان توضیح بدهیم.
نکونام تصریح کرد: فوتبال فلسفه خاصی دارد که در هر بازی تغییر می کند. نمی توان همواره یک روش داشت و تیم باید به موقع دفاع و حمله خوب داشته باشد.
تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه فردا (چهارشنبه) در دیداری از هفته ششم لیگ برتر باشگاه های ایران از نساجی مازندران پذیرایی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو