نکونام: نساجی بازی خوبی مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشت

نسیم ورزش : نکونام: نساجی بازی خوبی مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشت / «جواد نکونام» سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگرچه مقابل تیم مدعی پرسپولیس شکست خوردیم اما نمایش خوبی به اجرا گذاشتیم.

نساجی بازی خوبی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ نکونام در نشست خبری پس از دیدار نساجی مقابل پرسپولیس تهران، اظهار داشت: دوست ندارم بگویم داوری علیه نساجی بود اما اعتقادم بر این است، داور در صحنه اخراج بازیکن تیم ما اشتباه کرد.
وی با اشاره به اینکه داور بازی قصد اخراج بازیکن نساجی مازندران را نداشت، گفت: معتقدم داور چهارم باعث دریافت کارت زرد و اخراج بازیکن تیم ما شد.
نکونام درباره درگیری اش با کادر فنی پرسپولیس گفت: درگیری نبود ،من ففط از مربیان پرسپولیس خواستم بازیکنان تیمشان را ببرند تا اتفاق و حاشیه ای شکل نگیرد.
وی با اشاره به کمبود بازیکن در تیم نساجی مازندران تصریح کرد : با توجه به قیمت بالای دلار ما نمی توانیم بازیکن خوب خارجی جذب کنیم . دو بازیکن خوب خارجی شناسایی کرده ایم اما توان عقد قرارداد با آنها را نداریم.
سرمربی نساجی مازندران در پایان از تلاش بازیکنان خود قدردانی کرد و به کنایه گفت: البته باید اتفاقاتی دربازی امشب رخ می داد تا برخی
ها خوشحال شوند.
تیم نساجی مازندران چهارشنبه شب در ادامه لیگ برتر فوتبال با نتیجه دو بر یک مغلوب پرسپولیس تهران شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو