نکونام: حریف ما گردن کلفت و مدعی قهرمانی است

نسیم ورزش : نکونام: حریف ما گردن کلفت و مدعی قهرمانی است  / سرمربی نساجی معتقد است تیم سایپا یکی از مدعیان قهرمانی در این فصل محسوب می‌شود.

 حریف ما گردن کلفت و مدعی قهرمانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ جواد نکونام در نشست خبری بعد از دیدار با سایپا راجع به نمایش فنی تیمش در این مسابقه، شرایط این تیم، تفاوتی که با تیم‌های مدعی قهرمانی دارند، قضاوت داوری و … صحبت کرد که مشروح اظهارات او را در زیر می‌خوانید:

 

دیر بیدار شدیم

با تیمی بازی داشتیم که روی هوا و روی ضد حملات خطرناک بود؛ ملی پوشان خطرناکی هم داشتند؛ ما پشت ۱۸ قدم حریف یک اشتباه کردیم و همان توپ در ضد حمله تبدیل به گل شد؛ در نیمه اول هم قبول دارم خوب بازی نکردیم؛ سایپا بهتر از ما بود ولی در نیمه دوم و بعد از گل سایپا سوار بازی بودیم؛ ما تازه بعد از گل سایپا یادمان افتاد باید خوب بازی کنیم؛ یکی، دو موقعیت خوب هم داشتیم که استفاده نکردیم و بازی یک بر یک شد؛ سایپا واقعا گردن کلفت و مدعی قهرمانی است؛ ما در این بازی دیر از خواب بیدار شدیم.

 

گلایه هواداران به حق است

یادمان نرود نساجی ۲۴ سال در سطح اول فوتبال ایران نبود؛ تماشاگران نساجی تیم را دوست دارند و پای آن هستند؛ اگر گلایه‌ای هم دارند به جا و به حق است؛ باید در نظر داشته باشیم با چه تیمی و در کجا و چطور بازی می‌کنیم؛ سایپا واقعا خطرناک بود، مخصوصا در ضربات ایستگاهی که راه را بستیم؛ روی یک ضد حمله به گل رسیدند؛ موفقیت نساجی در گروه حمایت تماشاگر است.

 

بازیکن میلیاردی گرفتیم؟

من ناراحت می‌شوم که تیم ‌نمی برد؛ به هر حال هواداران هم برای تشویق می‌آیند ولی من یک سوال دارم؛ حریف سایپا بود و ما نساجی؛ سایپا حتی مدعی قهرمانی است؛ شما که می‌گویید ما هجومی شروع نکردیم، مگر سایپا با چند مهاجم بازی را شروع کرد؟ اصلا بحث این نیست که چون میزبان هستیم باید حمله کنیم؛ اگر حمله کنیم و گل بخوریم چه اتفاقی می‌افتد؟ ما میزبان هستیم که هستیم؛ اصلا بحث میزبانی مطرح نیست؛ اگر من ذره‌ای فوتبال بازی کردم باید بدانم قانون چیست؟ قانون این است که تیم قدرتمندتر بیشتر شانس گل زدن دارد؛ ما داریم مدام با مدعیان بازی می‌کنیم؛ آیا بازیکن خارجی میلیاردی داریم؟ آیا بازیکن میلیاردی گرفتیم؟ باید در این چیزها منطقی باشیم؛ ما الان با سپاهان دو بازی داریم؛ به نظر شما باید چه کاری کنیم؟ منطقی بگویید؛ استقلال و پرسپولیس هم دیروز روی دروازه هم حمله نکردند؛ فوتبال منطق دارد.

 

شهر زانوی غم بغل گرفته بود

این را بگویم که ۱۰۰ درصد موافق نمایش نه چندان خوب تیم در نیمه اول هستیم و این انتقاد قابل احترام است؛ باید مشکل را درست کنیم و ببینم ایراد کار کجاست؛ وقتی من به این تیم آمدم همه در شهر زانوی غم بغل گرفته بودند و در چشم‌شان اشک بود؛ اینطور نبود؟ کمی فکر کنید؛ صحبت فوتبال باشد در خدمت‌تان هستم؛ کدام تیم پایین جدول توانسته تیم‌های مدعی قهرمانی را حتی در خانه خودش ببرد؟ حالا اگر تیم بد بازی کرده من مقصر هستم و باید کاری کنم که حداقل تیم شروع بد نداشته باشد.

 

داوری مشکلی نداشت

روی کرنری که داور خطا گرفت ما تاکتیک زدیم و نمی‌دانم چرا کمک داور اشتباه کرد وگرنه در کل داوری مشکلی نداشت.

 

دروازه‌بان ما اشتباه نکرد

شک نکنید اگر هوادار ناراحت است، حق با اوست؛ بازیکن هم دوست دارد بهترین عملکرد را در زمین بازی داشته باشد؛ اینکه می‌گویید گلر ما روی گل سایپا اشتباه کرد، اینطور نبود؛ من که تعارف ندارم؛ اگر بازیکنی بد باشد از او استفاده نمی‌کنم؛ مگر در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس گلر ۲۱ ساله را بازی ندادم؟ هر کس در تمرین خوب باشد در ترکیب تیم قرار می‌گیرد.

 

سایپا ۲ گل در خانه فولاد زد

الان مردم شهر شور و اشتیاق دارند؛ تیم‌های مدعی به اینجا می‌آیند و بازی می‌کنند. پارسال وقتی من به نساجی آمدم برای بازی مس کرمان فقط هزار نفر به استادیوم آمدند؛ خدا را شکر الان این شور و اشتیاق وجود دارد؛ ما باید مبارزه کنیم و ببریم ولی نباید فراموش کنیم فوتبال منطق دارد؛ همین تیم سایپا در اهواز به فولاد ۲ گل زد؛ هفته قبل همین سایپا با وجود ۱۰ نفره شدن توانست نفت مسجدسلیمان را که یک گل از آنها جلو بود ببرد ولی با این حال هوادار اگر حرفی می‌زند حق دارد؛ من برای هواداران ناراحت هستم؛ تیم نیمه اول بازی کرد، اما قول می‌دهم ان‌شاالله از این به بعد از شروع بازی تا آخر آن همه تلاش‌مان را کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو