نکونام از نساجی رفت

نسیم ورزش : نکونام از نساجی رفت/ جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر به دلیل آنچه که پاره ای از مشکلات بیان شد از کادر فنی این باشگاه مازنی تازه وارد لیگ برتر استعفا کرد.

نکونام از نساجی رفت

نکونام از نساجی رفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، کاپیتان اسبق تیم ملی درنامه خود به مالکان باشگاه نساجی قائمشهر با قدردانی از زحماتشان در مدت مسوولیتش در این باشگاه، خواهان پذیرش استعفایش شد.
درحالی امروز استعفای نکونام پس از مدت ها رسمی شد که پیش از این رسانه های محلی با توجه به سابقه قبلی نکونام در تیم سابقش خونه به خونه بابل در لیگ یک این استعفا را پیش بینی کردند.
نکونام سال قبل در نیم فصل دوم لیگ یک فوتبال پس از استعفایش از کادر فنی تیم خونه به خونه بابل به نساجی قائمشهر پیوست و توانست این تیم مازنی را پس از۲۳ سال با تفاضل گل بهتر نسبت به خونه به خونه راهی لیگ برتر کند و مازنی ها پس از ۱۳ سال لیگ برتری شدند.
سرمربیگری در رقابت های لیگ برتر همراه با نساجی قائمشهر تازه وارد لیگ برتر نخستین تجربه جواد نکونام در این کسوت بود که فقط یک نیم فصل دوام آورد.
گفته می شود مقصد بعدی کاپیتان اسبق تیم ملی برای سرمربیگری تیم پیکان تهران است که هم اکنون با استعفای مجید جلالی به دلیل نتایج ضعیفش در نیم فصل اول از همراهی با این باشگاه خودروسازان کناره گیری کرد.
فرهاد صنیعی یکی از مالکان باشگاه نساجی قائمشهر به صورت ضمنی استعفای جواد نکونام را از سرمربیگری باشگاهشان تایید کرد.
تیم فوتبال نساجی قائمشهر تازه وارد لیگ برتر در پایان نیم فصل اول از ۱۵ بازی با ۱۶ امتیاز در رده دهم این رقابت ها قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو