نیمی از افتخارات ورزش کشور مختص بانوان است

نسیم ورزش: معاون امور بانوان ورزش و جوانان مازندران با اشاره به افتخارآفرینی ورزش مازندران در سطح کشور گفت: نیمی از افتخارات ورزش کشور مختص بانوان است.

مریم کیومرثی با بیان اینکه بانوان موقعیت مناسبی برای بروز خلاقیت ورزشی شان ندارند، افزود: این افتخارات در حالی نصیب ورزشکاران بانوان می شود که با مشکلات زیاد در مسابقات هنرنمایی می کنند.

معاون امور بانوان ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه کسب سهمیه المپیک از مهمترین برنامه های امور بانوان است، تصریح کرد: مسئولان باید نگرش شان را به ورزش بانوان تغییر دهند.

کیومرثی از استقبال خوب بانوان به رشته های مختلف ورزشی خبر داد و گفت: بانوان در ورزش همگانی استقبال خوبی دارند و از این نظر نسبت به آقایان پیش قدم هستند.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در بین بانوان اذعان داشت: اکثر قهرمانان و ورزشکاران کشورمان به ویژه مازندران از دل روستا ها رشد می کنند و به همین منظور باید حمایت ویژه شوند.

معاون امور بانوان ورزش و جوانان مازندران از عدم حمایت سرمایه گذار و اسپانسر مالی خبر داد و گفت: ورزشکاران بسیار خوبی در سطح کشور داریم که به خاطر عدم حمایت از داشتن یک تیم خوب در سطح کشور محروم هستیم.

کیومرثی با بیان اینکه با توجه به موفقیت ورزشکاران هنوز مسئولان به ورزش بانوان اعتماد ندارند،  افزود: یکی دیگر از مشکلات ورزش بانوان نبود فضا مناسب برای طرح دریا بانوان در سواحل استان است.

 1. شعبان وفایی نژاد

  تابلو اسکواش ساری نصب شده است
  ***********************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  یکی از کارهای خوب حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری ، تأمین بیش از پیش اقتدار و استقلال جایگاه ورزش ساری در استان مازندران بوده است ؛ در این ارتباط اگر اماکنی متعلق به اداره ورزش و جوانان این شهرستان است باید صاحب شناسنامه مناسبی شود .
  اداره کل ورزش و جوانان اقدام به نصب تابلوی بزرگی بر سر درب سالن اسکواش برای ورزشکاران این رشته در مرکز استان کرده که به احتمال زیاد برای خانه کشتی ساری و ورزشگاه ۱۵ هزار نفری فوتبال نیز چنین برنامه ای در دستور کار این مدیر جوان ورزش ساری قرار دارد . نگارنده به نوبه خویش این اقدام ارزنده دلیری را ارج نهاده و معتقد است مسیری که وی برای ورزش این شهر طی می کند قطعاً به تعالی ورزش ساری می انجامد فلذا انتظار می رود مسئولین ساروی فارغ از هر جایگاهی ، نسبت به اهمیت ورزش این شهر ، مسئولیت پذیری داشته و حسین دلیری را در این مسیر یاری نمایند .
  زمان مخابره:۲۳/۷-۲۴ خرداد

 2. خبر سرخ رود

  مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان سرخ رود تنها نامزد مازندرانی در لیست کاندیدای ریاست فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران
  پایان ثبت نام انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی با ۱۹ نامزد

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی، عصر امروز(شنبه) با ۱۹ نامزد به پایان رسید.

  به این ترتیب یاسر ابراهیم زاده شرمه ، سید حسین جلالی چیمه، مهران تیشه گران، داود حومنیان، سید مصطفی کریمی، سید محمد شروین اسبقیان، مهدی مستجاب الدعوه، جعفر نادری فرد، محمد علی یزدی، محسن صالحی نیا، محمد رضا کاظمی آشتیانی، سعید صانعی، جهانگیر آقایی، بهزاد نوروزی، محمود شوقیان، جعفر باباخانی، مهدی مبینی، مجید کیهانی و علی گرزی نامزدهای ریاست این فدراسیون هستند.

  بر اساس اعلام امور مجامع وزارت ورزش و جوانان ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی از روز نهم خرداد ماه آغاز شد و امروز (۲۳ خرداد ماه) به پایان رسید.
  یاسر ابراهیم زاده شرمه از مازندران اهل بابلسر با۳۱ سال سن تنها مازندرانی نامزد ریاست فدراسیون دومیدانی در این لیست ۱۹نفره میباشد .
  ایشان کارشناس ارشد مدیریت استراتژی ورزشی ، مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان سرخ رود ، رئیس مجمع عالی نخبگان بابلسر وعضو شورای مرکزی نخبگان مازندران هم میباشد
  تاریخ برگزاری انتخابات نیز متعاقبا از سوی وزارت ورزش اعلام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *