نیاز به حمایت بیشتر مسئولان در زمینه توسعه ورزش منطقه داریم

 

نسیم ورزش: امام جمعه زیراب در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسئولان شهرستان سوادکوه با بیان اینکه در طول این سال ها توجه خوبی به ورزش سوادکوه نشد، تصریح کرد: ظرفیت ورزش زیراب در رشته های کشتی، رزمی، فوتبال، شمشیربازی و ….. بسیار خوب است، که نیاز به حمایت بیشتر مسئولان در زمینه توسعه ورزش منطقه است.


حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، رجبعلی وهابی فرماندار، محمود اعتصامی شهردار، رضا احمدزاده رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه  با حضور در دفتر امام جمعه زیراب در امامزاده عبدالحق با آیت الله والمسلمین محمد زمان رضایی پیرامون ورزش این شهر دیدار و ملاقات کردند.

در این دیدار آیت الله رضایی امام جمعه زیراب ضمن خیر مقدم به مدیرکل پرتلاش ورزش و جوانان استان گفت: سوادکوه با توجه به پتانسیل ورزشی خطه قهرمام و پهلوان پرور ورزش استان است.

امام جمعه زیراب با اشاره به گستردگی ورزش سوادکوه اذعان داشت: افتتاح نمایندگی اداره ورزش و جوانان در زیراب یکی از نیازهای اساسی علاقمندان به ورزش است.

آیت الله رضایی نبود اسپانسر و امکانات اندک را مهمترین مشکل ورزش زیراب و سوادکوه عنوان کرد و افزود: زمین فوتبال زیراب از نظر طبیعی، فاصله داشتن با سطح دریا و زیبایی چشم انداز بسیار خوبی دارد که در صورت جذب اعتبار می تواند مکان مناسبی برای اردوی های مختلف تیم های ورزشی باشد.

ایشان با بیان اینکه احداث کمپ، هتل و خوابگاه برای اسکان تیم ها یکی دیگر از نیازهای اساسی ورزش این منطقه است، اظهار داشت: با تعامل و همفکری با مسئولان ورزش و جوانان و شهرستان می توانیم سرانه ورزش شهرستان سوادکوه به ویژه زیراب را  بالا ببریم.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان به همراهی هیئت همراه در منزل جانباز رمضان صالح نژاد قهرمان تیراندازی جانبازان و معلولان  که چندین مدال پاراالمپیک، جهان و آسیا را در کلکسیون افتخارات ورزشی خود دارد و همچنین مهدی تقوی قهرمان کشتی جهان و آسیا عیادت کردند و سپس از چند طرح ورزشی در دست اقدام زیراب نیز دیدن کردند و از نزدیک مشکلات ورزش این شهر مشاهده کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *