نوشهر قطب فوتبال مازندران است

 

نسیم ورزش: نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران فرماندار،شهردار و اعضای شورای شهر که برای توسعه فوتبال شهرستان نوشهر برگزار شد،  با اشاره به اینکه نوشهر قطب فوتبال مازندران است، اظهار کرد: فردی عاشق فوتبال به‌نام زنده یاد مهندس درویش بود که در زمان وی، شموشک زنده و پویا بود.

قاسم احمدی‌لاشکی با بیان اینکه مسئولان علاقمند به نشاط و شادابی مردم هستند، افزود: فوتبال نساجی مازندران با تمام تلاش‎های صورت گرفته به نتیجه مطلوب نمی‎رسد بنابراین باید حمایت‌های جدی، نگاهی نو و البته تاثیرگذار به فوتبال مازندران داشت تا بتوان به فضایی برگردیم که بتوانیم استعدادهای فوتبال نوشهر و مازندران را زنده کنیم.

وی به خرید چمن مصنوعی برای ورزشگاه شهدای نوشهر اشاره کرد و گفت: باید هر چه سریع‌تر چمن مصنوعی این ورزشگاه نصب شود و زمانی هم که نصب شد باید یک تیم فوتبال در لیگ از نوشهر حضور داشته باشد و گرنه صرف نصب چمن مصنوعی فایده‌ای ندارد.

 

 

*فوتبال  مهم‌ترین دغدغه‌ ورزشی شهرستان نوشهر است

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران نیز بر ضرورت توسعه ورزشی در نوشهر تاکید کرد و گفت: فوتبال جزو مهم‌ترین دغدغه‌های ورزشی شهرستان نوشهر است.

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه باید به این خواست فوتبالی مردم نوشهر پاسخ داد،افزود: توسعه ورزشی از مطالبات مردم در حوزه اجتماعی است و این کمتر از عمران و آبادانی شهر نیست.

وی تصریح کرد: در صحبتی که با غلامرضا بهروان رئیس هیئت فوتبال مازندران به این موضوع اشاره شد که اگر فوتبال نوشهر راه بیفتد، فوتبال اکثر شهرهای استان به ویژه قائم‌شهر، ساری، بابل، جویبار و …. هم پیشرفت می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با اشاره به اینکه فوتبال مازندران سیر قهقرایی پیدا کرد، تصریح کرد: شرایط فوتبال نوشهر خوب نیست و در این راه همیشه نیاز به پول نیست بلکه می‌توان با مدیریت صحیح به این مهم دست یافت.

وی خاطرنشان کرد: برای خرید تیم در حد لیگ دو می‌توان اقدام کرد اما نیاز به مطالعات بیشتری دارد و باید در این مسیر با برنامه پیش رفت تا در میانه راه دچار مشکل نشویم.

همچنین فرماندار نوشهر نیز اظهار کرد: با اصل تیم‌داری موافق هستیم و شهروندان و جوانان نوشهر هم به این مسئله علاقمند هستند.

محمدعلی قمی‌ با بیان اینکه تامین اعتبارات و هزینه‌های تیم‌داری باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: جلسه ۱۵ روز آینده برای بررسی و جمع‌بندی بیشتر در این‌باره با مطالعه انجام شود.

وی با بیان اینکه فقط خرید تیم ملاک نیست بلکه مهم حفظ و نگهداری تیم مهم است که باید با برنامه و اصولی ورود پیدا کند، اذعان داشت: در صورت حمایت سرمایه گذار تیم استقلال (ب) در نوشهر برای فوتبال مازندران به میدان خواهد رفت.
علی‌اکبر اسماعیل‌نژاد یکی از پیشکسوتان فوتبال نوشهر گفت: امیدواریم در احیاء و توسعه فوتبال نوشهر به نتیجه برسیم و تحولی در فوتبال نوشهر پدید آید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو