نوشاد عالمیان قهرمان رقابتهای انفرادی تنیس روی میز اوپن لوکزامبورگ شد

نسیم ورزش: نوشاد عالمیان در فینال هشتمین دوره رقابت‌های بین المللی اوپن لوکزامبورگ با برتری برابر حریف ژاپنی در بازی فینال برای دومین بار قهرمان مسابقات اوپن لوکزامبورگ شد.

فینال مسابقات اوپن لوکزامبورگ برگزار شد. نوشاد عالمیان نماینده ایران در این رقابت‌ها که در راه رسیدن به فینال حریفانی از فرانسه، سوئیس، برزیل و یونان را شکست داده بود، در دیدار پایانی مقابل تونین ریزاکی از ژاپن به میدان رفت که نیما عالمیان را در مرحله یک چهارم پایانی شکست داده بود.

نوشاد عالمیان با برتری ۴ بر ۲ مقابل این حریف ژاپنی در دیدار پایانی برای دومین بار قهرمان مسابقات لوکزامبورگ شد. عالمیان پیش از این در سال ۲۰۱۱ نیز توانسته بود عنوان قهرمانی رقابت ها را کسب کند.

نیما عالمیان دیگر نماینده کشورمان که پس از قبول شکست برابر ریوزاکی ژاپنی در بازی یک چهارم پایانی به گروه بازنده ها رفته بود، صبح امروز با پیروزی برابر بازیکن فنلاندی به کسب سکوی سوم امیدوار شد. نیما عالمیان که در ادامه مسیر برای بازگشت به جدول باید حریف سوئدی را شکست می داد با قبول شکست برابر آرویدسون سوئدی آخرین شانس خود را برای قرار گرفتن بر روی سکو از دست داد. عالمیان در ادامه مسابقات برای کسب مقام هفتم مقابل ریوتارا اوگاتا از ژاپن به میدان رفت که با شکست مقابل این حریف ژاپنی به مقام هشتم مسابقات لوکزامبورگ رسید.

افشین نوروزی دیگر نماینده کشورمان در این مسابقات بود که به مقام سیزدهم بسنده کرد و پوریا عمرانی نیز به مقام ۵۳ مشترک رسید.

پیش از این در روز نخست مسابقات نیز تیم الف ایران متشکل از برادران عالمیان توانسته بود عنوان قهرمانی رقابت های تیمی را کسب کند. با قهرمانی امروز نوشاد عالمیان سکوهای نخست هشتمین دوره مسابقات اوپن لوکزامبورگ به ملی پوشان کشورمان رسید.

کاروان تنیس روی میز کشورمان با افشین نوروزی، برادران عالمیان و پوریا عمرانی در این رقابت ها حاضر شد. هدایت این تیم بر عهده کاظم مستحقی راد بود و احسان باقری سرپرستی این تیم را برعهده داشت.

کاروان تنیس روی میز کشورمان پس از کسب دو عنوان قهرمانی در رقابت های انفرادی و تیمی بامداد روز دوشنبه ساعت ۱:۳۰ به کشور باز می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *