نوشاد عالمیان در رده ۱۰۰ جهان

 

 

نسیم ورزش: در جدیدترین رده‌بندی فدراسیون جهانی تنیس روی میز نوشاد عالمیان تغییری در رده‌اش حاصل نشد و در همان رده ۱۰۰ جهان ایستاد. نوشاد

 جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز در حالی اعلام شد که امتیازات مسابقات جهانی چین محاسبه شد اما خبری از امتیازات جام فجر و رقابت‌های لوکزامبورگ در این رده‌بندی نبود و تعدادی از بازیکنان جوان و نوجوان کشورمان به دلیل عدم حضور در رقابت‌های بین‌المللی از این رقابت‌ها خارج شدند.

نوشاد عالمیان در رقابت‌های جهانی تنها یک بازی انجام داد و مقابل قهرمان جهان شکست خورد و تنها ۸ امتیاز به دست آورد تا همچنان مانند ماه گذشته در رده ۱۰۰ جهان قرار داشته باشند.

افشین نوروزی با امتیازاتی که در مسابقات جهانی کسب کرد موفق شد ۱۸ پله صعود کرده و به رتبه ۱۸۷ جهان و به رده دوم بازیکنان ایران در رنکینگ جهانی برسد. نوروزی در مسابقات جهانی با شکست حریف اوکراینی ۴۸ امتیاز به دست آورد.

نیما عالمیان در مسابقات جهانی همانند برادرش نوشاد و نوروزی به جدول اصلی صعود کرد. او در این رده‌بندی با ۴ پله صعود در جایگاه ۱۹۹ جهان ایستاد.

پوریا عمرانی دیگر نماینده مرد کشورمان که در رقابت‌های جهانی از گروه خود صعود نکرده بود و با شکست مقابل حریفی از شیلی ۴ امتیاز از دست داده بود با ۱۴ پله سقوط در رده ۴۰۴ قرار گرفت.

 

* بانوان

در بخش بانوان ندا شهسواری در این رده‌بندی با ۲۵ پله صعود در مکان ۲۸۲ ایستاد. وی در رقابت‌های جهانی ۱۴ امتیاز را کسب کرد اما با شکست مقابل حریف آمریکایی هر ۱۴ امتیاز را از دست داد.

محجوبه عمرانی که به دلیل عدم حضور در رقابت‌های بین‌المللی از رنکینگ جهان خارج شده بود مجددا به این رده‌بندی بازگشت و در مکان ۳۵۶ قرار گرفت. این بازیکن در رقابت‌های جهانی با پیروزی مقابل حرف کانادایی ۶ امتیاز کسب کرد اما با شکست مقابل نماینده کامرون و آمریکا ۲۳ امتیاز را از دست داد.

مریم صامت که به عنوان تنها بانوی ایرانی موفق شد به جدول اصلی مسابقات جهانی صعود کند در مکان ۳۶۰ جهان قرار گرفت. او با شکست حریفان ترکیه و گواتمالا ۲۲ امتیاز را کسب کرد.

در رده‌بندی برترین بازیکنان جهان هم همچنان رده‌های اول تا سوم در اختیار مالونگ، شوشین و ژانگ‌جیک از چین است.

در بخش بانوان هم تغییری در جدول حاصل نشد و همچنان دینگ‌مینگ، لیوشیون و لی‌شیا از چین رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *