نوشاد عالمیان در بازی غیرقابل پیش بینی است/ امیدوارم به دوران اوج خود بازگردد

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: نظرم نسبت به بازیکنان مسن و اینکه انگیزه ندارند، با دیدن تمرینات تغییر کرد.

نوشاد

جمیل لطف‌الله نسبی در مورد شرایط اردویی تیم ملی تنیس روی میز اظهار داشت: خوشبختانه در این مدت که در اردو هستیم شرایط خوب است و فدراسیون نیز همه گونه حمایت انجام داده است.

وی در مورد وضعیت ملی‌پوشان گفت: خوشبختانه مصدومیت نوشاد عالمیان کاملا برطرف شده و دیگر مشکلی ندارد. سایر نفرات هم در آمادگی به سر می‌برند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در مورد اینکه با چند درصد آمادگی راهی مسابقات جهانی می‌شوید گفت: با توجه به اینکه زمان کمی برای برگزاری اردو و انجام تمرینات داشتیم تقریبا بچه‌ها ۸۵ درصد آماده‌اند و اگر زمان کمی بیشتر بود تمرینات بیشتر و بهتری انجام می‌دادیم.

وی در مورد ارزیابی‌اش از مسابقات جهانی و گروه ایران گفت: در گروه خوبی قرار گرفتیم اما کارمان سخت است بلژیک بازیکنان خوبی دارد و می‌تواند برای ما حریف سختی باشد. برای صعود به دسته یک نیز باز هم کارمان مقابل تیم‌هایی مانند نیجریه، اسلواکی و مجارستان سخت است.

لطف‌الله نسبی در پاسخ به این سوال که آیا با وضعیت فعلی می‌توان انتظار داشت نوشاد عالمیان نتایج خوبی را کسب کند گفت: نوشاد بازیکن خلاقی است. یک مقدار مشکلات تکنیکی در فور هند داشت که خیلی سریع رفع شد. امیدوارم او به دوران اوج خود بازگردد. او بازیکنی است غیرقابل پیش بینی و سرویس‌های خوبی دارد. با تغییر ریتم بازی خیلی از بازیکنان را می‌تواند به راحتی شکست دهد.

وی در مورد اینکه گفته بود برخی بازیکنان مسن انگیزه کافی برای تمرین ندارند عنوان کرد قبل از برگزاری اردو این نظر را داشتم اما در اردوها نظرم تغییر کرد. به عنوان مثال اخلاق پسند چندین سال است که در رده نخست تنیس روی میز ایران بازی می‌کند و بسیار پر تلاش است. انتظار نداشتم که او با این جدیت به تمرینات خود ادامه دهد. مساباقت جهانی تنیس روی میز در بخش تیمی ۹ تا ۱۶ اسفند در مالزی برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *