نوشاد عالمیان: به سطح بهتری از آمادگی برای ریو رسیده ایم

 

نسیم ورزش: پینگ پنگ باز المپیکی ایران از پیگیری تمریناتش در کمپ تمرینی چین ابراز رضایت کرد و گفت: با حضور بازیکنانی از سوئد و روسیه تا به امروز تمرینات خوبی در این کمپ برگزار کرده‌ایم. 

نوشاد عالمیان

نوشاد عالمیان که در قالب تیم ملی تنیس روی میز و همراه با برادرش نیما و ندا شهسواری، دو پینگ پنگ باز دیگر المپیکی کشورمان در کمپ تمرینی چین شرکت کرده است از برنامه های اجرا شده در این کمپ ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: با تمریناتی که در این کمپ برگزار کردیم، به سطح بهتری از آمادگی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو رسیده ایم. 

 وی که از ۱۴خردادماه همراه با نیما عالمیان و ندا شهسواری تمریناتش را در کمپ تمرینی چین آغاز کرد، گفت: تا به امروز روزانه ۲ جلسه تمرینی صبح و عصر در این کمپ برگزار و زیر نظر جمیل لطف الله نسبی و سیما لیموچی تمرین کرده ایم. سطح تمرینات هم خیلی خوب است به خصوص اینکه علاوه بر ما، در این کمپ از کشورهای دیگر هم بازیکن حضور دارد. 

 نماینده تنیس روی میز ایران در المپیک ریو که تجربه حضور در المپیک لندن را هم دارد، ادامه داد: دو بازیکن از سوئد و یک بازیکن از روسیه هم در کمپ تمرینی چین حضور دارند. در کنار این بازیکنان تمرینات خوبی را انجام دادیم و آماده شدیم تا در مسابقات تور جهانی ژاپن شرکت کنیم. 

 عالمیان تاکید کرد: بعد از مسابقات ژاپن، حضور در دو مسابقات تور جهانی دیگر که در کره جنوبی و کره شمالی برگزار می شود را هم در برنامه داریم. امیدوارم در پایان این برنامه های برون مرزی که تا ۱۴ تیرماه ادامه دارد به آمادگی خوبی برای حضور در بازی های المپیک ریو برسیم. 

  حضور پینگ پنگ بازان المپیکی ایران در کمپ تمرینی چین که از ۱۴ خردادماه آغاز شده تا ۲۴ خردادماه ادامه خواهد داشت. مسابقات تور جهانی ژاپن طی روزهای ۲۶ تا ۳۰ خردادماه در توکیو برگزار می شود. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو