نور میزبان مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان مازندران شد

نسیم ورزش: دبیر هیات والیبال مازندران از برگزاری مسابقات والیبال ساحلی نوجوانان مازندران در روزهای ششم و هفتم خرداد ماه به میزبانی شهرستان نور در غرب این استان خبر داد.

علی داوودی  گفت : شرکت تعداد تیم ها در این مسابقات آزاد است و هیچ محدودیتی ندارد ، اما با تصمیم کمیته والیبال ساحلی هیات والیبال مازندران ، بازیکنان غیربومی نمی توانند در این مسابقات شرکت کنند.
وی افزود : دریافت معرفی نامه از هیات شهرستان مربوطه از الزامات مهم این دوره از مسابقات است و تیم قهرمان تا مقام سوم این دوره از مسابقات جایزه نقدی و جام دریافت خواهند کرد.
داوودی گفت : قرعه کشی این رقابت ها عصر پنجم خرداد ماه در محل برگزاری این مسابقات با حضور تیم های شرکت کننده برگزار خواهد شد.
دبیر هیات والیبال مازندران همچنین به برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی بزرگسالان استان در شهرستان رامسر اشاره کرد و افزود : در این رقابت ها که روزهای پنجشنبه وجمعه هفته گذشته برگزار شد، ۱۷ تیم از شهرهای استان شرکت کردند که در نهایت تیم نور به مقام قهرمانی دست یافت.
داوودی افزود: این مسابقات به منظور انتخاب تیم منتخب والیبال ساحلی بزرگسالان استان که روز های نهم و دهم خرداد ماه دراستان گلستان برگزار خواهد شد، برگزار شد و از سطح کیفی بالایی نیز برخوردار بود.
وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از این مسابقات شده بود وشرکت ۱۷ تیم از سراسر استان و رضایت کامل از نحوه برگزاری مسابقات ، نوید بخش روزهای درخشان هیات والیبال استان در کمیته ساحلی خواهد بود.
دبیرهیات والیبال مازندران گفت : به طور قطع فعالیت های تمامی کمیته ها و هیات های شهرستانی رصد خواهد شد و دراین ماموریت مهم ، کمیته والیبال ساحلی یکی از کمیته های فعال هیات والیبال استان در سال جاری خواهد بود.
داودی یادآورشد : مازندران یکی از استان های پیشرو و فعال در کمیته والیبال ساحلی و رشته والیبال ساحلی است و به طور میانگین هر سال در یکی از رده های سنی مردان و یا زنان مسابقات ساحلی قهرمانی کشور را میزبانی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *