نمایندگان مازندران مغلوب رقبای خود شدند

نسیم ورزش : نمایندگان مازندران در هفته هشتم لیگ برتر امیدهای کشور مغلوب رقبای خود شدند.
مغلوب رقبای خود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ هفته هشتم لیگ برتر امیدهای کشور در شهرهای مختلف پیگیری شد و هر دو نماینده فوتبال مازندران با شکست هفته هشتم را خاتمه دادند.
 
تیم امیدهای نساجی در ورزشگاه شهید وطنی به مصاف تیم امید تراکتورسازی تبریز رفت. این دیدار که از ساعت ۱۴:۳۰ عصر روز جمعه ۴ آبان برگزار شد، در نهایت با برتری تراکتورسازان خاتمه یافت و امیدهای نساجی با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب میهمان تبریزی خود شدند.
 
 
آیدی قهرمانی و علی فتحی در دقایق ۳۸ و ۶۰ گل های مهمان را به ثمر رساندند.  تک گل تیم نساجی در دقیقه ۵ وقت های اضافه نیمه دوم به ثمر رسید تا تراکتورسازان با یک پیروزی شیرین خارج از خانه راهی تبریز شوند.
 
تیم نساجی با پذیرش شکست خانگی با ۱۳ امتیاز در رده چهارم قرار دارد.تیم تراکتور با دشت سه امتیاز خارج از خانه با ۱۸ امتیاز به صدر جدول رسید.
 
تیم امیدهای نساجی در دیدار هفته بعدی خود باید از ساعت ۱۵:۱۵ عصر روز یکشنبه ۱۳ آبان در ورزشگاه اختصاصی اهواز، به مصاف تیم امیدهای فولاد خوزستان برود.
 
دیگر نماینده مازندران نیز در هفته هشتم لیگ برتر امیدهای کشور در جم نتیجه را به حریف واگذار کرد تا دست خالی راهی خانه شوند.
 
تیم خونه به خونه مازندران امروز مهمان تیم پارس جنوبی جم بود و در  پایان یک دیدار پرگل با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب میزبان خود شد تا نایب قهرمان فصل گذشته روز های خوبی را سپری نکند. در دیدار امروز رضا تقوی سرمربی خونه به خونه به دلایل نامعلومی همراه تیم به بوشهر سفر نکرد تا شایعاتی مبنی بر خداحافظی تقوی از خونه به خونه قوت بگیرد.
 
میلاد تقیان، امین رضایی و امیر شبانی گل های جم را به ثمر رساندند. عارف محمد علیپور و حامد علیزده هم موفق شدند برای خونه به خونه گلزنی کنند.
 
تیم خونه به خونه با قبول این شکست هم اکنون با ۸ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار دارد.
 
تیم امید خونه به خونه در چارچوب هفته نهم شنبه ۱۲ آبان از ساعت ۱۴:۳۰ در زمین ورزشی شهید باباگلی موزیرج مقابل مس کرمان به میدان خواهد رفت.
 
 
نتایج هفته هشتم رقابت های لیگ برتر امید باشگاه های کشور به شرح ذیل است :
 
*نساجی مازندران ۱ – تراکتورسازی تبریز ۲
 
*ملوان بندر انزلی صفر – مس رفسنجان صفر
 
*مس کرمان ۲ – صنعت نفت آبادان صفر
*پارس جنوبی جم ۳ خونه به خونه بابل ۲
 
*نفت اهواز ۱ – ذوب آهن اصفهان ۱
 
*البدر بندر کنگ ۱ – فولاد خوزستان ۱

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو