نماینده هندبال ایران در جایگاه چهارم آسیا ایستاد

نسیم ورزش : نماینده هندبال ایران ، تیم هندبال نفت و گاز گچساران با قبول شکست در مسابقه رده‌بندی جام باشگاه‌های آسیا در رده چهارم این رقابت‌ها قرار گرفت.

 

نماینده هندبال ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نوزدهمین دوره رقابت های هندبال جام باشگاه های آسیا در بخش مردان، امروز شنبه ۱۵ آبان با برگزاری دو دیدار فینال و رده بندی در اردن به کار خود پایان می دهد.

در دیدار رده بندی که عصر امروز برگزار شد تیم هندبال نفت و گاز گچساران نماینده هندبال ایران برابر تیم قدرتمند لخویای قطر حاضر شد و در نهایت با نتیجه ۲۱ به ۳۱ نتیجه را به حریف قطری واگذار کرد. 

به این ترتیب لخویای قطر دارنده عنوان قهرمانی دوره قبل این بازی‌ها با کسب عنوان سوم به کار خود در مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا پایان داد و تیم هندبال نفت و گاز گچساران نماینده کشورمان در اولین حضور آسیایی اش به عنوان چهارم این قاره بسنده کرد.

تیم نفت و گاز گچساران که با ترکیبی جوان و بومی برای اولین بار راهی جام باشگاه‌های آسیا شده بود در دور اول این رقابت ها در گروه A  با تیم های الاهلی اردن، الجیش قطر و الجزیره امارات هم گروه بود.

نماینده ایران در این مرحله با کسب یک پیروزی برابر الاهلی اردن، یک تساوی مقابل الجزیره امارات و یک شکست برابر الجیش قطر به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله نیمه نهایی جام باشگاه‌های آسیا شده بود.

در مرحله نیمه نهایی، نماینده ایران برابر النور عربستان متحمل شکست شد و به دیدار رده بندی راه یافت.

هم اکنون دیدار فینال این بازی‌ها بین دو تیم الجیش قطر و النور عربستان در جریان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو