نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال استارت زد

 

نسیم ورزش: تیم فوتسال شهروند تنها نماینده فوتسالی مازندران در رقابت های لیگ برتر تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در این رقابت ها شروع کرد.

تشویق تماشاگران دلیل اصلی برتری تیم فوتسال شهروند ساری بود

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری گفت: تمرینات آماده سازی بازیکنان تیم فوتسال شهروند ساری برای رقابت های لیگ برتر زیر نظر مهدی نعمتی سرمربی این تیم در ساری پیگیری می شود.
سعید نجاریان افزود : تمرینات با حضور ۱۰ بازیکن اصلی این تیم که اکثرشان بازیکنان فصل گذشته شهروند ساری هستند، ادامه خواهد یافت.
محمد طاهری، سید جواد منتظر، حمیدرضا ره انجام، سینا پرکاس،عارف عالی منش، سعید بلباسی، مراد ناظری، امیر حسین کلبادی نژاد، یاسین رضازاده و مهدی قلی زاده در زمره ۱۰ بازیکن تیم شهروند ساری هستند که تاکنون قراردادشان با این تیم برای فصل آینده رقابت های فوتسال قطعی شد.
وی اضافه کرد : بزودی دو بازیکن جدید نیز به جمع بازیکنان تیم شهروند ساری اضافه می شوند و این تیم با قدرت فصل آینده رقابت های فوتسال لیگ برتر را پشت سرخواهد گذاشت.
نجاریان اظهارکرد : در فصل آینده رقابت های فوتسال ، تیم شهروند ساری به عنوان نماینده مازندران در این رقابت ها با تقویت بازیکنان و بدنه تیم به دنبال رسیدن به رده بالای جدول است.
مدیرعامل باشگاه شهروند ساری بار دیگر ضمن قدردانی از هواداران تیم که فصل گذشته با وجود ناملایمات از همراهی تیم کوتاهی نکردند، همچنان خواهان تداوم این حمایت ها از سوی هواداران شد.
تیم شهروند ساری در رقابت های فصل گذشته لیگ برتر فوتسال با ۲۷ امتیاز به عنوان تیم دوازدهم و آخرین تیم در رقابت های لیگ برترماندگار شد.
رقابت های فوتسال لیگ برتر ایران از مردادماه سال جاری شروع می شود و شهروند ساری در نخستین دیدار این فصل میزبان تیم حفاری اهوار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو