نماینده قائمشهر: هیچ توجیهی برای طلا نگرفتن بهداد سلیمی در المپیک پذیرفتنی نیست

نسیم ورزش:نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از نحوه رسیدگی و درمان زانوی آسیب دیده بهداد سلیمی، خواستار توجه بیشتر وزارت ورزش و فدراسیون وزنه‌برداری به این قهرمان شد.

بهداد سلیمی

کمال علیپور درباره پیگیری‌هایش از آخرین شرایط بهداد سلیمی گفت: بهداد سلیمی قهرمان افتاده و سر به زیری است و هیچ‌گاه نخواسته به شرایط موجود اعتراض کند، اما این بدان معنا نیست که از وضعیت فعلی راضی باشد.

وی افزود: بعد از المپیک لندن اتفاقات و حاشیه‌هایی برای این پهلوان محجوب درست کردند تا تمرکز کافی نداشته و از شرایط آرمانی خود دور شود و این شاید ریشه در بعضی حسادت‌ها در فدراسیون قبلی داشت که با آمدن علی مرادی یقین داریم دیگر شاهد قدرت گرفتن آن گونه تفکرات مسموم نخواهیم بود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس تصریح کرد: به عنوان نمایندگان شهر وظیفه داریم پیگیر مسائل مربوط به این قهرمانان باشیم و البته بعضی کارهای تشویقی مثل نامگذاری یکی از مهمترین بزرگراه‌های شهر به نام بهداد سلیمی را به انجام رسانده‌ایم، اما آنچه امروز مهم است کمک به بهبود مصدومیت و آماده سازی او برای کسب مدال طلا در المپیک ٢٠١۶ ریو است که جدای از اتفاقات احتمالی رایج در ورزش هیچ توجیه دیگری برای عدم توفیق در آن پذیرفتنی نیست.

علیپور زحمات و پیگیری‌های دکتر امین نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی را قابل تقدیر، اما نا کافی دانست و افزود : مسأله اصلی امروز ورزش ما زانوی آسیب دیده بهداد است که باید با همکاری همه دست اندرکاران به موقع و کامل برطرف شود و در این میان فدراسیون پزشکی نقش کلیدی و مهمی دارد، اما محدودیت‌های مالی این فدراسیون و کم کاری دیگر مسؤلان روند رسیدگی به بهداد را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

وی ادامه داد: طلای سنگین وزن وزنه‌برداری در کنار مدال قهرمان دوی ۱۰۰ متر ارزشمندترین عناوین المپیک محسوب می‌شوند که خوشبختانه با دوپینگ رقیب روس، بازهم برای بهداد در دسترس و قابل وصول‌تر خواهد بود به شرط آنکه نگاه جدی‌تری به این قهرمان و مصدومیت او معطوف شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو