خونه به خونه نماینده فوتبال مازندران به مصاف پرسپولیس می‌رود

خونه به خونه ، نماینده فوتبال مازندران پس از اردوی طاقت فرسای کیش، به مصاف تیم پرسپولیس تهران در سه شنبه هفته جاری خواهد رفت.

خونه به خونه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  خونه به خونه نماینده فوتبال مازندران پس از اردوی طاقت فرسای کیش یک جام چهارجانبه با حضور تیم‌های گسترش فولاد تبریز، سپاهان اصفهان و تیم ملی دانشجویان برگزار کرد و به رده دوم رسید و روز سه شنبه قصد دارد برای آمادگی بیشتر به مصاف تیم پرسپولیس برود.

خونه به خونه مازندران  با حضور مرزبان روی نیمکت مربیگری و بازیکنانی که جذب کرده است یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر به شمار می رود.

شاگردان برانگو هم پس از اردوی موفق اکراین تمرینات خود را در تهران در پیش گرفته اند و این تیم برای آمادگی بیشتر قصد دارد این بازی تدارکاتی به تیم خونه به خونه مازندران برگزار کند.

این دیدار ساعت ۱۸ عصر روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه شهید کاظمی تهران برگزار می‌شود.

 

گفتنی است، ورزشگاه شهید کاظمی به مدت ۵ سال تحت اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است و در منطقه ۱۹ تهران جنب آزادراه آزادگان واقع شده است.

بازیکنان و کادر فنی خونه به خونه روز پنجشنبه نیز برای پابوسی آقا امام رضا (ع) عازم مشهد خواهند شد و جمعه شب نیز به مازندران باز خواهند گشت تا به تمرینات خود ادامه دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو