حضور دو نماینده ایران در اردوی آسیایی بدمینتون

نسیم ورزش : حضور دو نماینده ایران در اردوی آسیایی بدمینتون ، دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا حضور ثریا آقایی و امیر جباری دو بدمینتون باز ایرانی را در اردوی آسیایی در سال ۲۰۱۸ قطعی اعلام کرد و از احتمال حضور مهران شهبازی نیز در این اردو خبر داد.

 

نماینده ایران در اردوی آسیایی بدمینتون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، «محمد اندی» دبیر اندونزیایی کمیته توسعه بدمینتون آسیا روز شنبه در محل فدراسیون بدمینتون با محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ایران دیدار و عملکرد فدراسیون بدمینتون ایران را ستود.
وی گفت: فدراسیون بدمینتون ایران در مقایسه با دیگر فدراسیون های غرب آسیا از شرایط بهتری برخوردار است.
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا گفت: سطح مسابقات بین المللی فجر ایران بالا بود و بدمینتون بازان ایرانی نیز در شرایط خوبی قرار داشتند و در صورت حضور بیشتر آنان در میادین بین المللی قابلیت های بدمینتون بازان ایرانی به منصه ظهور خواهد رسید.
«اندی» حضور بازیکنان ایران در مسابقات جهانی جوانان جهان و آسیایی را یکی دیگر از ضرورت های ارتقاء سطح بدمینتون بازان ایران برشمرد و گفت: حضور بازیکنان ایران در رده سنی بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و زیر ۱۷ و ۱۵ سال در مسابقات جهانی و آسیایی بسیار با اهمیت است و فدراسیون جهانی و فدراسیون آسیایی نگاه ویژه ای به این مسابقات دارد.
وی اظهار امیدواری کرد که در سال جاری میلادی بازیکنان ایران به مسابقات جهانی اعزام شوند.
محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ایران نیز در این دیدار با قدردانی از حضور دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا در بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون ایران و اردوی پیشرفته که قبل از این مسابقات در شهرستان زنجان تشکیل شده بود، تشکر و قدردانی کرد.
بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر در روزهای ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه به میزبانی شهر زنجان برگزار شد و در پایان این رقابت ها «کنگ فام» از ویتنام به مقام نخست انفرادی و تیم دو نفره هند به مقام قهرمانی تیمی دست یافتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو