نمایش نهایت بازی اوایل خرداد سال جاری به اجرا خواهد رسید

نسیم ورزش: نویسنده و کارگردان تئاتر گفت: تئاتر یکی از هنرهای اصیل در انتقال معانی و مفاهیم بشمار می رود که مطمئنا تاثیر فراوانی در رشد فرهنگی جامعه خواهد داشت.mohamadian

سید نیما محمدیان نویسنده و کارگردان و بازیگر نمایش نهایت بازی با بیان اینکه این نمایش اوایل خرداد ماه سال جاری به اجرا خواهد رسید افزود: در حال حاضر این نمایش مراحل تمرین خود را سپری می کند.

محمدیان تصریح کرد: این نمایش با  مشاور فنی سعید نصیری و حضور مسعود سوقلاتون نیا و فرشاد میرزایی بعنوان دستیاران کارگردان و مرتضی مرادی بعنوان مسئول صوت و صدا به اجرا خواهد رسید.

نویسنده و کارگردان نمایش نهایت بازی  عنوان داشت: نهایت بازی در محل اجرا پلاتو فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با حضور تماشاچیان علاقه مند به هنر تئاتر به نمایش خواهد رسید.

محمدیان خاطر نشان کرد: نهایت بازی موضوعی عرفانی و رگهای غالب روانشناسی  دارد و با نفوذ به عمق رفتارهای بشری قصد دارد تصویری از درونیات آدمی به تماشاچی انتقال دهد.

وی افزود: همچنین در این نمایش ناهماهنگی های درونیات بشر با اعمال غیر انسانی اشیای پیرامون را با شیوه اجرای بازی در بازی ارائه خواهد داد.

این هنرمند تاکید کرد: متاسفانه تئاتر در مقایسه با سایر هنرها مظلوم واقع شده است و بایستی با حمایت مسئولین و متولیان حوزه هنر از مظلومیت تئاتر کاسته شود.

محمدیان یادآور شد: در صورتی که به هنر تئاتر پرداخته شود رشد و ترقی بیش از پیش در این هنر رقم خواهد خورد و شاهد حضور علاقه مندان و مخاطبان بیشماری در سالنهای تئاتر خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تئاتر بعنوان یکی از مصداق بارز تعلیم و تربیت در جامعه محسوب می شود گفت: می توان با زنده نگه داشتن تئاتر آموزه های خود را از طریق هنر تئاتر به مخاطب انتقال دهیم.

محمدیان تصریح کرد: تئاتر یکی از هنرهای اصیل در انتقال معانی و مفاهیم بشمار می رود که مطمئنا تاثیر فراوانی در رشد فرهنگی جامعه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو