نقی مهدوی بعنوان رئیس هیات جانبازان و معلولان مازندران انتخاب شد

نسیم ورزش : اعضای مجمع عمومی هیات جانبازان و معلولان در نشست روز پنجشنبه خود نقی مهدوی را به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیات ورزشی مازندران انتخاب کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نقی مهدوی تنها نامزد هیات جانبازان و معلولان مازندران توانست در این نشست ۱۵ رای اعضای مجمع را به خود اختصاص دهد.
این انتخابات بدون حضور رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان به عنوان رئیس مجمع در غیاب رئیس فدراسیون برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران فراهم کردن تجهیزات و امکانات ورزشی برای جانبازان و معلولان را وظیفه همگانی دانست و گفت که در این استان امکانات و تجهیزات مناسبی برای پرداختن به امر ورزش از سوی این قشر وجود دارد.
حبیب حسین زادگان افزود : جانبازان و معلولان ما به دلیل شرایط جسمی بیش از دیگران نیاز به تحرک و ورزش دارند و تلاش خوبی نیز از سوی این قشر برای ورزش وجود دارد.
وی اضافه کرد : استعدادهای خوب ورزش در جانبازان و معلولان استان وجود دارد و تعدادی از این افراد نیز در المپیک ۲۰۱۶ خوش درخشیدند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران آمادگی اداره کل ورزش و جوانان استان را برای همکاری در توسعه ورزشی برای جانبازان و معلولین تاکید کرد.
براساس آمار مازندران ۳۳ هزار جانباز و ۵۰ هزار معلو دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو