نقیبی: سازندگی برای من در اولویت قرار دارد/ هنوز سالنی را که قول داده بودند ساخته نشده است

 

نسیم ورزش: مربی سال کشتی آزاد گفت: هنوز هم سازندگی برای من در اولویت قرار دارد و سپس به تیم ملی فکر می‌کنم.

نقیبی

حسین نقیبی درباره انتخابش به عنوان برترین مربی سال کشتی آزاد گفت: تمام این موضوع لطف خدا و زحمات دوستان و مسئولین کشتی استان بخصوص شهرستان جویبار بوده است.

وی ادامه داد: جویبار شهری ضعیف از نظر مالی، اما غنی و سرشار از نظر قهرمان پروری و استعدادهای کشتی است. سال گذشته هم هیات جویبار و مسعود اسماعیل‌پور به عنوان بهترین‌ها انتخاب شدند و من هم در کنار آن‌ها حضور داشتم. با حمایت مسئولان کشتی جویبار این نتیجه حاصل شد چرا که بدون هیچ چشمداشتی از جیبشان در کشتی هزینه می‌کنند.

نقیبی تصریح کرد: خوشبختانه با طرحی که فدراسیون کشتی پیاده می‌کند مربیانی که پشت درهای بسته سالن‌های ورزشی کشتی‌گیر تربیت می‌کنند دیده می‌شوند که باعث ایجاد امید و دلگرمی مربیان شده است. در گذشته چنین شرایطی وجود نداشت و حاصل زحمات مشخص نبود.

برترین مربی سال کشتی آزاد درباره اینکه برخی معتقدند دعوت مربیان سازنده به اردوی تیم ملی باعث تعطیلی باشگاه‌ها و توقف روند سازندگی می‌شود گفت: چنین نظراتی مطرح می‌شود و شاید هم تا حدودی درست باشد، اما مربیانی که به این سطح رسیده‌اند کار خودشان را بلد هستند. شاید شاهد افت کمی به صورت مقطعی باشیم، اما این طور نیست که بگویم باشگاه کلاً تعطیل می‌شود. در حال حاضر هم همچنان سازندگی برای من در اولویت قرار دارد و سپس به تیم ملی فکر می‌کنم؛ وظیفه ما سازندگی است و این راه را ادامه می‌دهیم.

نقیبی با بیان اینکه طرح فدراسیون کشتی باعث دیده شدن مربیان سازنده می‌شود تصریح کرد: این طرح هم انگیزه و هم رقابت را در بین مربیان بالا می‌برد. در این سال‌ها در اردوی تیم ملی حضور داشتم، اما به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردم که در باشگاه هم فعالیت‌ها ادامه داشته باشد و آسیبی نرسد.

وی در پاسخ به این سوال که چه کشتی گیرانی در سطح ملی تحویل تیم ملی داده است گفت: به غیر از کمیل قاسمی که شناخته شده است ایمان صادقی که سال گذشته قهرمان جوانان جهان شد در کنار رضا مظفری نائب قهرمان جوانان جهان، کامران قاسم‌پور و امیررضا اکبری در رده نوجوانان همراه با ابوالفضل هاشمی از شاگردان من بوده‌اند. نفرات دیگری هم هستند که به زودی به کشتی کشور معرفی خواهند شد و مطمئن باشید در آینده چهره‌های بیشتری از کشتی جویبار خواهید دید.

نقیبی خاطر نشان کرد:‌ این موفقیت تنها متعلق به من نیست و حاصل تلاش و زحمت تمام مربیان سازنده‌ای است که در گوشه و کنار جویبار به سازندگی مشغول‌اند. چندین سال است که به ما قول داده‌اند یک سالن مجهز را برای جویبار بسازند، اما هنوز محقق نشده است. به هر حال برای شهری مانند جویبار که قهرمانان زیادی را تحویل کشتی داده است داشتن سالنی در شأن مردم این شهر واجب است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو