نقطه هم افزایی در ورزش استان و سپاه کربلا مازندران دیده میشود+تصاویر

نسیم ورزش : رئیس بسیج ورزشکاران مازندران گفت : نقطه هم افزایی در ورزش استان و سپاه کربلا مازندران دیده میشود.

 

نقطه هم افزایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش ، سید جواد حسینیان در مجمع سالانه بسیج ورزشکاران در سالن اجتماعات شهید زرهون گفت : سال ۹۴ در راستای منویات مقام معظم رهبری، تفاهم نامه ای فی مابین سپاه کربلا مازندران  ، سازمان بسیج ورزشکاران استان و اداره کل ورزش و جوانان استان به منظور تشکیل مجمع سالانه بسیج ورزشکاران استان منعقد شد که در سال ۹۵ این مجمع شروع به کار کرد.
رئیس بسیج ورزشکاران مازندران تصرح کرد:  در سال جاری ۶  جلسه کاربردی بسیج ورزشکاران ۱۲ جلسه تخصصی قشر برگزار شد که حاصل تلاش و کوشش اعضای مجمع بسیج ورزشکاران می باشد.
وی افزود: به طور جد عملیاتی شدن برنامه های مصوب سال گذشته را پیگیر هستیم و در برخی از برنامه ها توفقاتی حاصل شد و به نتایج مطلوبی دست یافتیم.
 حسینیان عنوان داشت: موانعی در خصوص اجرایی شدن برنامه ها وجود دارد و پیگیر رفع موانع پیش رو می باشیم و در راستای افزایش اخلاق و روحیه پهلوانی در ورزش مازندران عزم جدی وجود دارد.
وی گفت: باید همانند ورزش قهرمانی به ورزش پهلوانی پرداخته شود تا ورزشکاران مازندران را با روحیه پهلوانی مانوس نمایم.
حسینیان در ادامه اظهار کرد: روسای بسیج ورزشکاران و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها همکاری مطلوبی در راستای دست یافتن به اهداف سازمان بسیج ورزشکاران مازندران دارند.
وی با اشاره به بیانات شهید استاد مطهری عنوان داشت : تقویت جسم برای انسان  از نظر اسلام هدف نیست مطلوب است و  در تاریخ اسلام نسبت به رعایت اخلاق و حفظ روحیه ی پهلوانی در کنار ورزش تاکیدات زیادی شده است.
حسینیان تصریح کرد: حفظ ایمان ورزشکاران مازنی بعنوان یکی از دغدغه های  سازمان بسیج ورزشکاران استان از ویژگی های مهم یک ورزشکار مسلمان در کشور اسلامی می باشد  که حائز اهمیت است.
رئیس بسیج ورزشکاران مازندران خاطر نشان کرد: با تقویت ایمان ورزشکاران خواهیم توانست در روحیه ی آنها تاثیر گذار باشیم.
وی تاکید کرد: ورزشکاران به تحصیل گرایش دارند و در موازات تقویت ورزش  به تحصیل نیز می پردازند که این امر دانش ورزشکاران را افزایش خواهد داد.
حسینیان یادآور شد:  نقطه هم افزایی در ورزش استان و سپاه کربلا مازندران دیده میشود.
وی ضمن تقدیر از همکاری سپاه کربلا ، مجموعه سازمان بسیج ورزشکاران استان و اداره کل ورزش و جوانان مازندران و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها گفت: راه اندازی دفاتر بسیج در هیات های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان مازندران یکی از دغدغه های مدیر کل ورزش و جوانان مازندران می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو