نقطه قوت تیم نساجی حضور مردم قائمشهر و مازندران است

 

جواد نکونام عصر روز چهارشنبه در نشست خبری که در آستانه بازی تیم های نساجی و ذوب آهن در قائمشهر برگزار شد ، افزود : نقطه قوت تیم نساجی همین حضور مردم قائمشهر و مازندران است .

نقطه قوت تیم نساجی

ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه چهارم مرداد تیم های نساجی قائمشهر و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه وطنی قائمشهر بازی هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران را برگزار می کنند .

سرمربی تیم نساجی قائمشهر از تماشاچیان به عنوان اصلی ترین سرمایه این تیم نام برد و گفت : دربازی  پنجشنبه مقابل تیم ذوب آهن حضور و تشویق تماشاچیان بیشترین انرژی را به نساجی می دهد.

 

وی ادامه داد : تمام تلاش ها برای آماده و بازسازی ورزشگاه وطنی واقع در قائمشهر برای همین‌بود تا زمینه حضور هواداران نساجی در این شهر فراهم‌شود .
سرمربی تیم نساجی درباره بازی مقابل تیم ذوب آهن نیز گفت : هرچند بازیکنان نساجی در شرایط خوبی قراردارند ولی نباید فراموش کرد که تیم رقیب نایب قهرمان سال گذشته لیگ برتر بود .
نکونام که بازی را ‘رقابت سخت ‘ توصیف کرد ، ادامه داد : نساجی با تیم های استخوان دار در این لیگ باید رقابت بکند .
وی ادامه داد : ذوب آهن با ۲۰ بازیکن آماده و لیگ برتری در این رقابتها حضور دارد و تیم‌نساجی با داشتن هشت بازیکن لیگ برتری و ۱۱ بازیکن لیگ یک ترکیب خود را بسته است .
وی خاطرنشان کرد : با وجود تمام محدودیت های مالی و به خدمت گرفتن باریکنان ، تیم نساجی بدنبال کسب نتیجه خوب و تماشاچی پسند در بازی  است .
نساجی قائمشهر تنها نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران است .
بازی هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال امشب به میزبانی نساجی قائمشهر در ورزشگاه وطنی این شهر برابر ذوب آهن اصفهان برگزار می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو