نقش سجادی در کمیته المپیک را با رسم شکل توضیح دهید!

نسیم ورزش: نقش سجادی در کمیته المپیک با رسم شکل !… به نظر می رسد نقش معاون سابق وزارت ورزش در کمیته ملی المپیک فراتر از سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی است.
  سجادی1
به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، سیدرضا صالحی امیری با وجود اینکه انتخاب خودش در مجمع ۲۵ دیماه سال ۹۶ کمیته ملی المپیک به عنوان رییس از پیش تعیین شده بود، در انتخاب سایر پست ها دخالتی نداشت. همین اتفاق باعث شد تا افرادی که برای هیات اجرایی و سمت های دیگر همچون دبیرکل، خزانه دار و نواب رییس انتخاب می شوند، رابطه نزدیکی با رییس فعلی کمیته ملی المپیک نداشته باشند.
سجادی2
یکی از اقدامات اولیه صالحی امیری در کمیته ملی المپیک انتصاب نصرالله سجادی به عنوان سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ بود. سجادی که توسط صالحی امیری در سال ۹۲ به عنوان معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش منصوب و تا سال ۹۵ در این سمت باقی ماند، بار دیگر توسط دوست قدیمی خود به بخش مدیریتی ورزش ورود کرد.
البته با توجه به سابقه طولانی مدت نصرالله سجادی در بحث سرپرستی کاروان های اعزامی به بازی های آسیایی و المپیک هیچ انتقادی به انتخاب صالحی امیری وارد نبود. با این حال در ماههای اخیر به نظر می رسد نقش سجادی در کمیته ملی المپیک از سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی فراتر رفته و او به عنوان معتمد آقای رییس اداره خیلی از امور را در دست گرفته است. سجادی3
سجادی که این روزها به شدت درگیر برنامه ریزی برای حضور موفق کاروان ایران در بازی های آسیایی است، در ساختمان کمیته ملی المپیک مستقر شده و در اکثر جلسات مهم کنار صالحی امیری حضور دارد. به عنوان مثال در دیدار رییس کمیته ملی المپیک با رییس اتحادیه جهانی سه گانه، سجادی هم در جلسه حضور داشت؛ با اینکه این ملاقات هیچ ارتباطی به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ نداشت.
از سوی دیگر به نظر می رسد شاهرخ شهنازی به عنوان دبیرکل مثل دوره قبلی که با ریاست کیومرث هاشمی فعالیت می کرد، اختیارات زیادی ندارد. 
به هر حال فعلا سجادی با عنوان سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در کمیته ملی المپیک حضوری پررنگ دارد؛ اما باید دید صالحی امیری بعد پایان این ماموریت چه برنامه ای برای نگه داشتن دوست قدیمی اش در کمیته ملی المپیک خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو