نقره ای مازندران جوایزش را به کودکان بهزیستی اهدا کرد

نسیم ورزش: قاسم رضایی دارنده مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۱۵ جهان در اقدامی ارزشمند هدایای خود را که از مسئولان مازندران دریافت کرده بود را به کودکان تحت حمایت سازمان بهزیستی در شهرستان آمل تقدیم کرد.

قاسم رضایی
قاسم رضایی در دیدار با مسئولان استانی و شهری، با بیان اینکه حضور در میادین بزرگی همانند المپیک و رقابت‌های جهان برای هر ورزشکاری سخت است، گفت:دعای خیر مردم در میادین بین‌المللی، جهانی و المپیک همواره احساس می کردم.

مرد طلایی وزن ۹۶ کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۲ لندن، گفت: همیشه تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا نماینده شایسته‌ای برای ایران اسلامی در دنیا باشم.

وی با اشاره به دیدارهای سخت و طاقت‌فرسای مسابقات جهانی آمریکا، بیان کرد: خداوند را شکر می کنم که در این رویداد بزرگ هم با مدال نقره دنیا به کشورم بازگشتم.

رضایی با اعلام اینکه پنجاه و هفتمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک از ۱۶ شهریور ماه به مدت چهار روز با حضور فرنگی‌کارانی از ۶۸ کشور دنیا به میزبانی لاس‌وگاس آمریکا برگزار شد، ادامه داد: ایران اسلامی پس از کشورهای روسیه، آذربایجان و اوکراین با کسب یک مدال نقره و دو برنز با ۳۱ امتیاز چهارم جهان شد.
دارنده مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان با اشاره به اینکه در دور نخست مسابقات با قرعه استراحت روبه‌رو شدم، افزود: با غلبه بر کشتی‌گیرانی از کشورهای روسیه، کوبا، ترکیه و بلغارستان راهی دیدار فینال شده ولی در مرحله نهایی با شکت مقابل حریف ارمنساتی به مدال نقره دست یافتم.
رضایی گفت: همیشه مردم، مسئولان و ورزش‌دوستان مازندرانی از من در عرصه‌های مختلف حمایت کردند و هدایای امروز مسئولان را به کودکان تحت حمایت سازمان بهزیستی در شهرستان آمل اهدا می‌کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *