نفرات و تیم‌های برتر کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور مشخص شدند

 

نسیم ورزش: چهل و دومین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، این مسابقات با حضور ۱۸۰ ورزشکار از ۲۳ استان روز دوشنبه (۲۷ مهر) در تهران برگزار شد و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند:

 

• کشتی آزاد

وزن ۵۷ کیلوگرم: ۱- فرود حجتی از کرمانشاه ۲- حامد نعمتی از اردبیل ۳- محمد سیاهوشی از همدان و میلاد خدایی از خراسان رضوی

وزن ۶۱ کیلوگرم: ۱- مهدی بخشی از آذربایجان شرقی ۲- محمد زارعی از همدان ۳- مهدی میرزایی از مازندران و امیر صمدی از کرمانشاه

وزن ۶۵ کیلوگرم: ۱- ولی‌اله خان‌بابایی از قزوین ۲- علی محبوب از خراسان رضوی ۳- ناصر کرمی‌مهر از کرمانشاه و میلاد خاله کبودی از همدان

وزن ۷۰ کیلوگرم: ۱- حسین نوری از اردبیل ۲- کیوان صمدی از کرمانشاه ۳-محمدحسین حاجه‌ای از تهران و مسلم دهقانی از فارس

وزن ۷۴ کیلوگرم: ۱- سعید یونسی از اردبیل ۲-حسین دریکوند از البرز ۳- بابک تاران از زنجان و یاسر مددی از تهران

وزن ۸۶ کیلوگرم: ۱- محسن منوچهری از زنجان ۲- بهنام زائری از آذربایجان شرقی ۳- حسن مدانلو از مازندران و حسین سیفلو از آذربایجان غربی

وزن ۹۷ کیلوگرم : ۱- مجتبی لطیفی از مازندران ۲- احمد بشیری از لرستان ۳- مسعود فدایی از خراسان رضوی و علیرضا غیاثوند از قزوین

وزن ۱۲۵ کیلوگرم: ۱- علیرضا رائیحی از گلستان ۲- بهمن خواجوی از آذربایجان شرقی ۳- علیرضا مرادی از مازندران و فرهاد اسدی از خراسان رضوی

 

رده‌بندی تیمی: ۱- کرمانشاه با ۵۰ امتیاز، ۲- مازندران با ۴۹ امتیاز، ۳- آذربایجان شرقی با ۳۸ امتیاز

 

• کشتی فرنگی

 وزن ۵۹ کیلوگرم: ۱- علیرضا دانشور از اصفهان ۲- علی فراهانی از مرکزی ۳- حامد زارعی از لرستان و علیرضا احمدی از فارس

وزن ۶۶ کیلوگرم: ۱- علی پارسا از خراسان رضوی ۲- باقر سیدموسوی از البرز ۳- حشمت رشیدی از لرستان و مصطفی نوایی از تهران

وزن ۷۱ کیلوگرم: ۱- مجید توکلی از اصفهان ۲- مسلم رسولی از خراسان شمالی ۳- جواد بهرامی از کرمانشاه و یونس صادقی از البرز

وزن ۷۵ کیلوگرم: ۱- مصطفی میرعلی از خوزستان ۲- پیمان صحرایی از لرستان ۳- مجتبی دوستی از اصفهان و محمد قبادی از البرز

وزن ۸۰ کیلوگرم: ۱- ابوذر ربیع‌زاده از چهارمحال و بختیاری ۲- احمد امینی از لرستان ۳- اصغر خوش‌زبان از آذربایجان شرقی و سید شهاب نادری از البرز

وزن ۸۵ کیلوگرم: ۱- میثم قبشه دزفولی از خوزستان ۲- محمد مرادی از تهران ۳- سید محمدمهدی میوه‌ای از قم و عبدالرحمن امیری از کرمانشاه

وزن ۹۸ کیلوگرم: ۱- اکبر صابری از مرکزی ۲- محمود یسیلیانی از اصفهان ۳- رضا میش‌مست از خراسان رضوی و زین‌العابدین علیپور از مازندران

وزن ۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمد محبوبی از تهران ۲- محمد موسوی از فارس ۳- بهروز زیدآبادی از خراسان رضوی و حسین ناصری یکتا

 

رده‌بندی تیمی: ۱- اصفهان با ۵۸ امتیاز، ۲- البرز با ۴۸ امتیاز، ۳- لرستان با ۴۶ امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *