نفرات برتر پینگ‌پنگ المپیاد ملی اورژانس ۱۱۵ مشخص شد

 

نسیم ورزش: نفرات برتر مسابقات پینگ‌پنگ نخستین دوره المپیاد ملی فوریت‌های پزشکی مشخص شد.خبرگزاری فارس: نفرات برتر پینگ‌پنگ المپیاد ملی اورژانس ۱۱۵ مشخص شد

نخستین دوره المپیاد ملی فوریت‌های پزشکی ویژه مردان از پس از مراسم افتتاحیه در مجتمع فرهنگی ورزشی وزارت کشور واقع در خزرآباد ساری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت‌کننده از مجموعه پرسنل ۱۱۵ دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور آغاز شد.

لحظاتی پیش، رقابت‌های پینگ‌پنگ که از صبح دیروز آغاز شده بود به کار خود پایان داد و نفرات برتر مشخص شدند.

داور مسابقات پینگ‎پنگ در حاشیه این مسابقات در شهرستان ساری، گفت: این رقابت‌ها با حضور ۳۴ شرکت‌کننده در سه مرحله مقدماتی، حذفی و نهایی برگزار شد.

سیدمجتبی موسوی درباره سطح مسابقات اظهار کرد: بازی‌ها از نظر کیفی در سطح خوبی برگزار شد و حتی دور از انتظار ما بود به طوری که تعدادی از آنها از آمادگی بالایی برخوردار بوده و بازی‌های قابل توصیفی از خود به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: یکی از بازیکنان به نام مجتبی امینی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، اکنون در لیگ کشور بازی می‌کند و حضور او در مسابقاتی از این سطح، سبب بالا رفتن روحیه رقابتی سایر بازیکنان شده است.

این داور پینگ‌پنگ درباره کیفیت برگزاری مسابقات، گفت: به طور طبیعی در نخستین دوره رقابت‌ها شاهد ضعف‌هایی در بخش‌های مختلف هستیم اما در مجموع مازندران توانست در نخستین تجربه، میزبانی قابل قبولی را انجام دهد.

موسوی در پایان اسامی نفرات اول تا هشتم رقابت‌های پینگ‌پنگ نخستین دوره المپیاد ملی فوریت‌های پزشکی را به این شرح اعلام کرد:

نفر اول: مجتبی امینی از قزوین

نفر دوم: محمد احمدی از مازندران

نفر سوم: محمد شفیعی از کردستان

نفر چهارم: محمدرضا رمضان‌نژاد از گیلان

نفر پنجم: محمد شریفی از اصفهان

نفر ششم: اصغر فلاح‌چمن از کرمان

نفر هفتم: حسین خدامی از جهرم

نفر هشتم: احسان ماسبی از خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *