نفرات برتر ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های کشور مشخص شدند

 

نسیم ورزش: نفرات برتر رقابت‌های ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های کشور در بابلسر مشخص شدند.

دومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های کشور  پایان یافت. در این رقابت‌ها نفرات برتر ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های کشور مشخص شدند. دبیرکل اجرایی دومین المپیاد دانشجویان دانشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران گفت: افراد زیادی در برگزاری این المپیاد کوشش کردند و ۳۵ نفر هم داوطلبانه با ستاد برگزاری همکاری داشتند.

مرتضی دوستی اظهار کرد: دانشجویان از افراد پرتلاش و ساعی جامعه هستند که در زمینه علمی و پژوهشی سرآمد هستند.

مسئول کمیته فنی این المپیاد دانشجویان دانشگاه‌های کشور نیز در جمع خبرنگاران گفت: توسعه ورزش همگانی، ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان و معرفی دانشگاه به‌عنوان پیشگامان حافظ محیط زیست از مهم‌ترین اهداف این مسابقات بوده است.

رحیم شریف به مهم‌ترین هدف این رویداد ورزشی دانشجویی کشور پرداخت و افزود: سعی داریم شعار ورزش برای همه را در دانشگاه‌ها ترویج دهیم و در این بین با دعوت از معلولان برای شرکت در المپیادها از توانمندی آنها هم استفاده می‌کنیم.

وی با تأکید بر اینکه در رشته دارت و شاربولینگ ۲۸۵ نفر به صورت انفرادی شرکت داشتند، گفت: در رشته چرخ تانک ۵۱ تیم با هم به رقابت پرداختند، همچنین در رشته الختر هم با توجه به تعداد زیاد ورزشکاران از جدول ترکیبی بهره گرفته شد.

شریف با اشاره به اینکه در رشته الختر دانشجویان دانشگاه تهران قهرمان شدند، بیان کرد: دانشگاه علوم کشاورزی نایب قهرمان شده و دانشجویان منابع طبیعی گرگان و دانشگاه گلستان به‌طور مشترک سوم شدند.

وی با بیان اینکه در پایان المپیاد سه تیم دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه ایلام و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل مقام‌های اول تا سوم را به‌دست آوردند، گفت: ورزش دشمن اعتیاد است و باید با روی آوردن جوانان به امر ورزش از بسیاری معضلات اجتماعی دوری کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *