نفرات برتر مسابقه قهرمانی اسکیت نونهالان دختر مازندران مشخص شد

 

نسیم ورزش: نفرات برترمسابقات اسکیت قهرمانی نونهالان دختر مازندران با رقابت علاقه مندان به این رشته ورزشی در شهرستان نوشهر مشخص شد.

۶۴ اسکیت سوار دختر در قالب ۱۱ تیم از ۱۰ شهرستان مازندران در رده سنی نونهالان با یکدیگر به رقابت پرداختند و نفرات برتر مشخص شدند.
در این رقابت ها اسکیت سوار زیر هفت سال، ملینا دیوسالار از نوشهر، آیرین مهدی زاده از چالوس و کانیا اوشیب نتاج از بابل به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آورند.
در رده سنی هفت سال، هلیا صادقی از نوشهر، راهیل ادیبی از نور و پرنیان رویانیان از نوشهر و در رده سنی هشت سال نیز زهرا کلاری از بابل، فرانک نوروز زاده از چالوس و سدنا سادات زاده از ساری به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند .
در رده سنی ۹ سال، آیناز یدالهی از نور، یسنا مختاری نژاد از چالوس و آیدا حسین زاده از بابل و در رده سنی ۱۰ سال نیز طهورا برم از فریدونکنار، هلیا مرادجعفری از نوشهر و ملینا رضایی از رستم کلا به ترتیب مقام های اول تا سوم این رده سنی را بدست آورند.
اسکیت بازانی از شهرستان های رامسر، رستم کلا، قائمشهر، ساری، بابلسر، نوشهر، چالوس ، فریدونکنار، نور و ۲ تیم از بابل در این دوره به مسابقات شرکت کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *