نفرات برتر مسابقات نجات غریق مردان کشور در ساری مشخص شدند

نسیم ورزش: نفرات برتر چهار رشته ۹۰ متر سرعت انفرادی، شنا در موج ، ۹۰ متر سرعت تیمی و پرچم در ساحل مسابقات نجات غریق قهرمانی مردان کشور در ساری مشخص شدند.

 مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور با حضور ۱۸۰ شناگر در قالب ۲۶ تیم از استان های کشور در مجتمع ورزشی وزارت کشور در فرح آباد ساری آغاز شد با شناخت نفرات و تیم های برتر خاتمه پذیرفت.

در رشته پرچم در ساحل سپهر اسد از توابع تهران با ۱۰ امتیاز اول ، محمد وکیل زاده از هرمزگان با هشت امتیاز دوم و وهاب سلامت منش از سمنان با شش امتیاز سوم شد.

در رشته شنا در موج ، سینا رجبی مقدم از گیلان با ۱۰ امتیاز اول ، کمیاب رضایی از گیلان با هشت امتیاز دوم و محمد مهدی رحمتی دهکردی از چهار محال و بختیاری با شش امتیاز سوم شد.

در رشته ۹۰ متر سرعت تیمی شناگران احد رفعتی، سجاد زارع ، محمد خاصه و محمد هدایتی از لرستان با ۲۰ امتیاز اول شدند ، مقام دومی با ۱۶ امتیاز به تیم مازندران متشکل از فتاح اسد پور ، محمد تقی ربیع نیا ، مصطفی محسنی و مهران حسینی رسید و تیم هرمزگان هم با شنای مهدی اسد نژاد ، محمد وکیل زاده ، فرشید شبانی و علی سالاری و کسب ۱۲ امتیاز سوم شد.

در رشته ۹۰ متر سرعت انفرادی شناگر محمد چشمه زار از کرمانشاه با ۱۰ امتیاز اول ، احسان طهماسبی از همدان با هشت امتیاز دوم و سجاد زارع از لرستان با شش امتیاز سوم شد.

در مراسم اهدای حکم، مدال و کاپ قهرمانی به نفرات و تیم های برتر سید غلامرضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی و سرپرست نجات غریق مازندران، بهروز اسفندیاری نایب رئیس فدراسیون نجات غریق و محمد لطیفی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو