نفرات برتر لیگ دوچرخه سواری مازندران معرفی شدند

نسیم ورزش : نفرات برتر ششمین مرحله از لیگ باشگاههای دوچرخه سواری مازندران در عباس آباد بهشهر معرفی شدند.

دوچرخه سواری مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ عبدالمطلب کریمی دبیر هیئت دوچرخه سواری استان مازندران از برگزاری  سیزدهمین دوره از مسابقات لیگ دوچرخه سواری مازندران، مرحله ششم رشته استقامت جاده در منطقه جنگی کلاردشت عباس آباد خبر داد.

وی اظهار داشت: سیزدهمین دوره از مسابقات لیگ  دوچرخه سواری مازندران، مرحله ششم رشته استقامت جاده با حضور دوچرخه سواران سراسر مازندران و به میزبانی هیئت دوچرخه سواری شهرستان عباس آباد و با همکاری هیئت دوچرخه سواری این شهرستان برگزار شد.

وی افزود :این دوره از مسابقات با بزرگداشت نام و یاد شهید شاخص ورزشکار سردار صادق مزدستان و بزرگداشت نام و یاد مرحوم عبدالله حیدری و مرحوم محمدحسن شکوری برگزار شد.

کریمی با اشاره به پایان مسابقات و اعلام نتایج گفت: این دوره از مسابقات در رده سنی پیشکسوتان، بزرگسالان و جوانان برگزار و مقام قهرمانی جوانان از آن عرشیا جوانبخت از تنکابن شد.

دبیر هیئت دوچرخه سواری مازندران گفت: در بخش بزرگسالان، مرتضی رضوانی از پیتزا نارنج  سادات شهر مقام اول، امین پورنجف از هیئت دوچرخه سواری  بهشهر به مقام دوم و محمد نجات اللهی از نیروی انتظامی مازندران به مقام سوم رسید.

وی افزود: در بخش پیشکسوتان این دوره از مسابقات هم، مهدی لویی  نیروی انتظامی مازندران اول شد، عزت الله مظاهری از پیتزا نارنج سادات شهر رامسر دوم و علیرضا کبودی از باشگاه مرحوم محمد حسن شکوری تنکابن مقام سوم را کسب و بر روی سکوی قهرمانی قرار گرفتند.

این دوره از مسابقات با عنوان ششمین مرحله از لیگ باشگاههای دوچرخه سواری استان مازندران به مسافت ۶۰ کیلومتر در جاده جنگلی کلاردشت شهرستان عباس آباد امروز جمعه چهارم آبان ماه برگزار شد و نام و یاد اصغر درودی ) قهرمان بازی های آسیایی توکیو ژاپن در سال ۱۳۵۲)  و زنده یاد جعفر مراد عباسی قهرمان دوچرخه سواری مازندران گرامی داشته شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو