نفرات برتر رقابت‌های کشتی ساحلی قهرمانی مازندران معرفی شدند

نسیم ورزش : نفرات برتر روز نخست رقابت‌های کشتی ساحلی قهرمانی نوجوانان و جوانان استان مازندران معرفی شدند.

 

رقابت‌های کشتی ساحلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، روز نخست رقابت‌های کشتی ساحلی قهرمانی مازندران در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در نوبت صبح و عصر امروز در ساحل دارایی محمودآباد برگزار شد.

در روز نخست این رقابت‌ها ۱۰۶ کشتی‌گیر از ۱۹ شهر مازندران با یکدیگر  به رقابت پرداختند که در رده سنی نوجوانان ۴۶ کشتی‌گیر و رده جوانان ۶۰ کشتی‌گیر حضور داشتند.

در بخش تیمی این رقابت‌ها در رده نوجوانان تیم‌های شهرستان آمل و قائم‌شهر مشترکاً با ۲۵ امتیاز به مقام نخست دست یافتند و بابل با کسب ۲۲ امتیاز سوم شد.

شهرستان‌های ساری و بابل با ۳۰ امتیاز که تیم ساری به‌خاطر کسب تعداد مدال طلای بیشتر اول و تیم بابل دوم شد و شهرستان نور با کسب ۲۸ امتیاز جایگاه سوم را در  بخش تیمی جوانان به‌خود اختصاص داد.

در رده‌بندی انفرادی این رقابت‌ها در رده نوجوانان در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی تقی‌تبار از بابلسر، احمدرضا مهدی‌زاده از آمل به‌ترتیب رتبه اول تا دوم و امیر ارسلان سلطانی از سرخ‌رود و امیرحسین سیاوشی از قائم‌شهر به‌صورت مشترک به مقام سوم این وزن دست یافتند.

عبداله شیخ‌اعظمی از نور، امیرحسین اسماعیلی از قائم‌شهر به‌ترتیب رتبه‌های اول و دوم و محمدرضا منصوری از آمل و سیدمحمدحسین کاظمی از بابل در وزن ۷۰ کیلوگرم مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم عباس فروتن از بابل مقام نخست، امیررضا صحرایی از بهنمیر مقام دوم، شایان شلکی از قائم‎شهر و امیرحسین زارع از آمل مقام سوم مشترک را در این وزن کسب کردند.

در رده جوانان در وزن ۶۰ کیلوگرم سیدحسین ساداتی از ساری، علی شیخ‌اعظمی از نور مقام‌های اول و دوم و علی احمدی از بهشهر و امیرحسین یحیی‌تبار از بابل به‌صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

حسین عباسپور از ساری، هادی رستمی از قائم‌شهر به‌ترتیب مقام‌های اول و دوم  و آرمین کمرلویی از آمل و یوسف روحی از قائم‌شهر حائز مقام سوم مشترک وزن ۷۰ کیلوگرم رده جوانان شدند.

سجاد سیدی از ساری مقام نخست، فریبرز بابائی از قائم‌شهر مقام دوم، شهریار محمودی از بابل و امیرحسین پورزاد از نور سوم مشترک وزن ۸۰ کیلوگرم را در این دوره از مسابقات کسب کردند.

در وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم توکل اسدیان از جویبار، عرفان جعفری از نور به‌ترتیب مقام‌های اول و دوم و محمد علی‌تبار از بابل و مهدی فلاح از بندپی غربی مقام سوم مشترک را کسب کردند.

مسابقات رده بزرگسالان از صبح فردا جمعه ۲۷ آبان در ساحل دارایی محمودآباد پیگیری می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو