نفرات برتر برای حضور در مسابقات کشوری تنیس روی میز مشخص شدند

نسیم ورزش: رئیس هیئت تنیس روی میز سوادکوه از انتخاب نفرات برتر تنیس روی میز مازندران برای حضور در مسابقات کشوری در سوادکوه خبر داد.

شهریار مظلومی در جلسه هیئت تنیس روی میز این شهرستان به برگزاری مسابقات تنیس روی میز انتخابی مازندران برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور در سوادکوه، گفت: مسابقات تنیس روی میز انتخابی مازندران برای مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۳۷ ورزشکار در سالن رنجبر صفری زیراب برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات قهرمانی مازندران به‎صورت آزاد و حذفی برگزار شده بود، افزود: نفرات اول تا سوم به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

رئیس هیئت تنیس روی میز سوادکوه از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، خرداد‌ماه سال‌جاری در تهران خبر داد و خاطرنشان کرد: حسین طاهری و میثم قربانی از ساری، علی صفا از قائم‌شهر و علی ماهور‌یان از تنکابن به عناوین اول تا سوم‌ مشترک دست یافتند.

وی، با اشاره به حضور ۳۰ ورزشکار سازمان‌یافته رشته تنیس روی میز در سوادکوه، گفت: سازماندهی جوانان و نوجوانان و آمادگی هفت نفر از آنان برای حضور در مسابقات استانی و ملی و پیگیری برای جذب حامیان مالی و میزبانی برای مسابقات جوانان و نوجوانان از اولویت‌های هیئت تنیس روی میز سوادکوه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *