نعمت پور:همگانی کردن دوچرخه سواری یکی از اصلی ترین محور های فعالیت هیات دوچرخه سواری محمودآباد/خبرنگار:فاطمه نبی زاده

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:محمدحسین نعمت پور رییس هیئت دوچرخه سواری شهرستان محمودآباد که عضو هیئت رییسه دوچرخه سواری و کمیته سایکل توریست استان مازندران است از سال ۹۲ کار خود را بعنوان رییس هیئت دوچرخه سواری شهرستان محمودآباد شروع کرد.

نعمت پور بیان کرد: در سال ۹۴ بنا به عدم هماهنگی با سیاستهای نامتعادل ورزش و جوانان شهرستان محمود آباد در آن سال همکاری بنده با هیئت قطع و مجددا در سال۹۵ کار خود را از سر گرفتم.

رئیس هیات دوچرخه سواری محمودآباد تصریح کرد:۴ ورزشکار در رشته کورس واستقامت و یک ورزشکار در رشته سایکل توریست داریم که بصورت حرفه ای و ساماندهی شده رکاب میزنند وفعالیت های روز افزون آنان باعث حضور در کشور های دیگر شده است. یکی از عملکرد های قابل توجه ما راه اندازی و تشکیل هیئت دوچرخه سواری در بخش سرخ رود بود که الحمدالله با موفقیت به سر انجام رسید و با جذب علاقه مندان خود بازدهی بالایی در این عرصه خواهیم داشت.

نعمت پور خاطر نشان کرد:کورس سواران مداوم به تمرینات خود می پردازند و برنامه های همگانی روزانه و هفتگی بصورت مستمر درحال اجراست وعلاقمندان می توانند در حوزه بانوان و آقایان در این برنامه ها شرکت کنند واز سال گذشته اقدام به ارائه دوچرخه بصورت اقساط بلند مدت کردیم و به متقاضیان و علاقمندان با همکاری عاملین فروش دوچرخه در اختیار گذاشتیم که این امر موجب جلب رضایت شهروندان  شده و بیش از ۲۰۰دستگاه دوچرخه در بین اهالی و شهروندان شهرستان محمودآباد و بخش سرخ رود توزیع شد.

وی در تشریح برنامه های پیش رو گفت: برنامه های همگانی در حوزه بانوان و آقایان از سالهای قبل بصورت مداوم اجرا شد اما دو برنامه شاخص در آینده نیز میتوان به لیگ دوچرخه سواری دانش آموزی بین مدارس شهرستان و برگزاری مسابقات روستایی بین اهالی روستاهای سطح شهرستان محمود آباد بصورت دوره ای اشاره نمود که برنامه ریزی شده و پس از هماهنگی انشاالله در دهه مبارک فجر اجرا خواهد شد و تمرکز اصلی ما در حوزه فرهنگ سازی بین اهالی و شهروندان خصوصا دانش آموزان بوده که با جدیت در حال پیگیری های لازم را انجام می دهیم و امیدواریم درآینده نه چندان دور تعداد دوچرخه ها از خودروهای سطح شهر بیشتر شود.

نعمت پوردر پایان افزود: ضمن تقدیر و تشکر از احمد میری رییس هییت دوچرخه سواری و عبدالمطلب کرمی دبیر هییت دوچرخه سواری استان که از ابتدای کار هیئت جدید ما را مورد حمایت کامل قرار دادند و هماهنگی و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان محمود آباد در امور بسیار کارگشا بوده و از همینجا به مراتب قدردان زحمات این عزیزانیم واز کلیه علاقمندان به این رشته برای شرکت در برنامه های روزانه و هفتگی هیئت دوچرخه سواری شهرستان محمود آباد دعوت بعمل می آوریم.

خبرنگار:فاطمه نبی زاده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو