نظارت بیشتر در اجرای طرح های ورزشی و نحوه فعالیت پیمانکاران چالوس

 

نسیم ورزش: مدیرعامل جامعه ورزش چالوس خواستار نظارت جدی تر مسئولان ادارات ذیربط بر نحوه فعالیت پیمانکاران در فرآیند اجرای طرح ها ی ورزشی در این شهرستان شد.

سالن

جامعه ورزش چالوس به عنوان یک تشکل مردم نهاد از سال ۱۳۸۵ با رویکرد فرهنگی و ورزشی پس از دریافت مجوز از فرمانداری در این شهرستان فعالیتش را آغاز کرد و تاکنون این نهاد با حمایت های مالی در اجرا و تکمیل طرح های عمرانی ورزشی و اعزام ورزشکاران به میادین ورزشی سطح استانی ، کشوری و برون مرزی نقش بسزایی داشته است.
سید بهرام موسوی بکارگیری پیمانکاران بومی و نظارت پیوسته مسئولان ادارات ذیربط بر نحوه فعالیت آنان دراجرای طرح های ورزشی را عاملی موثر در پیشگیری از فرسودگی زودهنگام بخش هایی از فضاهای ورزشی پس از بهره برداری دراین منطقه ذکرکرد.
وی ، ادعا کرد : به عنوان نمونه تالار ورزشی طبقاتی چند منظوره که در تیرماه سال ۹۲ با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال و زیربنای حدود ۲ هزار متر مربع از محل سفرهای پرخیر و برکت رهبری به منطقه در کنار اداره ورزش و جوانان این شهر به بهره برداری رسید متاسفانه به علت ضعف نظارت پس از بهره برداری با نواقص فنی فراوانی همراه بود.
وی ، همچنین مدعی شد : رعایت نکردن استانداردهای لازم ، استفاده نامطلوب از مصالح و در پی آن ریزش سقف و وجود نواقص در سرویس های بهداشتی ، برق رسانی و نیز در و پنجره ها را از جمله اشکلات این فضای ورزشی پس از یکسال بهره برداری عنوان کرد.
مدیرعامل جامعه ورزش ، گفت : با این که از سازنده این فضای ورزشی خواسته شد تا نسبت به رفع خرابی های بوجود آمده اقدام کند که متاسفانه اعلام کرد که این فضای ورزشی تحویل موقت یکساله بوده و دیگر ارتباطی به پیمانکار ندارد.
موسوی در ادامه از صرف حدود ۶۵۰ میلیون ریال برای چراغانی استادیوم ورزشی و رفع بخشی از نواقص فنی این تالارورزشی طبقاتی درسال گذشته خبرداد.
شهرستان چالوس با جمعیتی دست کم یکصد هزار نفر از هفت هزار و ۵۰۰ ورزشکار بیمه شده ورزشی و نیز ۱۸۷ هزارمتر فضای ورزشی برخورداراست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *